Konkurs plastyczny
Dzisiaj mamy: Poniedziałek 01.06.2020

Bilet do Parku Śląskiego na sezon 2019 już w sprzedaży [KUP TUTAJ]

DJI 0839Świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas w ciekawych zakamarkach Parku Śląskiego. Od 8 kwietnia rozpoczyna się sprzedaż wspólnego biletu na sześć różnych atrakcji w sezonie 2019. Korzyści jest wiele: nie dość, że oszczędzamy od 56 do 255 zł (w zależności, czy kupimy bilet indywidualny czy rodzinny), to jeszcze nie tracimy czasu w kolejkach. Korzystać z biletu możemy od momentu zakupu aż do 30 września.

KUP BILET DO PARKU ŚLĄSKIEGO

Najdłuższa w Polsce nizinna kolejka linowa, pełna kolorowych karuzeli i urządzeń rozrywkowych Legendia Wesołe Miasteczko, najlepiej zlokalizowany w kraju ogród zoologiczny, park linowy z wyjątkowo trudną trasą i klimatyczna sceneria wiejskich chat sprzed stuleci w skansenie, a także możliwość zwiedzenia „Kotła Czarownic” w towarzystwie przewodnika – to wszystko na jednym bilecie.

– Dzięki tej wejściówce, Park Śląski może stać się miejscem regularnej rozrywki dla rodzin, przez cały sezon wiosenno-letni – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Już w zeszłym roku odnotowaliśmy dwukrotny wzrost sprzedaży biletów. Jesteśmy przekonani, że w tym roku ten pozytywny dla nas trend jeszcze się umocni. Zwłaszcza, że do wykorzystania będzie więcej niedziel niehandlowych.

Bilet na najważniejsze atrakcje Parku Śląskiego do obiegu trafia już po raz siódmy. Raz zakupionej wejściówki można używać do końca października. Nabywca oszczędza sporo czasu w kolejkach, ale i pieniędzy. W przypadku wejściówki dla jednej osoby za 110 złotych, można zaoszczędzić 56 zł (zakupione osobno bilety na wszystkie z oferowanych atrakcji, to koszt 166 zł). W przypadku biletu rodzinnego (2 dorosłych plus 2 dzieci), który będzie kosztował 300 złotych, oszczędzamy z kolei 255 zł (bilety dla całej rodziny, kupione oddzielnie, to koszt 555 zł).

Wejściówka uprawnia do jednorazowego wejścia do Legendii, Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Śląskiego Parku Linowego i Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” oraz przejażdżki w jedną stronę „Elką” i zwiedzania z przewodnikiem Stadionu Śląskiego. Rabaty oferują też działające w okolicy parku hotele i znajdujące się na jego terenie punkty gastronomiczne.

Bilet będzie dostępny w kasie dyrekcji parku oraz w kasie skansenu, na obu stacjach kolejki linowej „Elka”, a także on-line, na stronie internetowej: www.sklep.parkslaski.pl.

– Przy wejściu do każdej instytucji, odcinane są konkretne kupony. Bilet zachowuje ważność od momentu zakupu, do końca października – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Mamy nadzieję, że atrakcyjna cena i funkcjonalność sprawią, że na korzystanie ze wspólnego biletu zdecydują się całe rodziny – podkreśla.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski