Dzisiaj mamy: Wtorek 11.08.2020

Parkowe gadżety

WWięcej, niż zwykła torba, czyli parkowe gadżety idealne na każdą porę roku. Zapraszamy do sklepu. Warto zajrzeć do parkowego sklepu. I nie tylko po to by zaopatrzyć się w atrakcyjne gadżety, ale również dlatego by docenić ich jakość i niezwykłą funkcjonalność. Zapraszamy na http://www.sklep.parkslaski.pl.

Parkowy sklep działa od 2012 roku. W okresie letnim jednym z najpopularniejszych produktów są bilety łączone oferowane wg zasady: jedna opłata – kilka wejściówek. Ponadto, rekomendujemy kilka ciekawych gadżetów, w które naprawdę warto się wyposażyć.

IMG 2422IMG 2433IMG 2553IMG 2611

 

 

 

 Na spacer tylko z Ekotorbą!
Oferowane przez nas ekotorby zdobią grafiki zaprojektowane przez artystów z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Z kilkunastu zaproponowanych wzorów, użytkownicy naszego profilu na Facebooku, wybrali cztery, które wdrożyliśmy do produkcji. Sympatycy parku wybrali róże, zielony liść, krokusy oraz jesienne liście. – Torby mają ciekawy design. Nawiązują do proekologicznych działań, które realizujemy – mówi Anna Bojarska, która prowadzi sklep Parku Śląskiego. – Torby są ładne, funkcjonale, trwałe, pojemne i poręczne. Idealnie nadają się zarówno na zakupy, jak i na spacer. Cena nie jest wygórowana – zachęca. Jedna torba kosztuje 10 złotych.

Akwarele na koszulkach
Do przygotowania niektórych parkowych gadżetów użyto wykonanych na zamówienie akwareli. W naszym sklepie można nabyć koszulkę z Żyrafą i Wesołym Miasteczkiem (36 zł), kubek z wizerunkiem Śląskiego Planetarium, Hali Wystaw „Kapelusz" lub zabytkową bramą ZOO (25 zł). Polecamy też kopie akwareli w formie reprintów (30 zł) bądź pocztówek (3zł). Dodatkowym walorem produktów z serii „Park jak malowany" jest ich oryginalna stylistyka i unikalny charakter. – Chcieliśmy umieścić na tych gadżetach coś innego, niż zwykłe zdjęcia – podkreśla Bojarska. Tłumaczy, że w czasach, gdy każdy telefon robi zdjęcia o niezłej rozdzielczości, takie akwarele są bardzo wyjątkowe. – Są nieco odrealnione i zawierają artystyczny wyraz z widocznymi pociągnięciami pędzla. Ta seria produktów idealnie nadaje się na niebanalny prezent.

Praktycznie, ciekawie i wesoło
Przy niepewnej aurze, na spacerze w parku z pewnością przyda się parasol (30 zł), a na rowerowej przejażdżce sportowy bidon (25 zł). Z myślą o cieplejszych dniach, warto nabyć torbę termiczną przedłużającą schłodzenie kanapek i napojów (20 zł), a dla dzieci – kubek, na którym można rysować kredą (20 zł). Trafnym wyborem będzie też zestaw pięciu gier w drewnianym pudełku. Tryktrak, szachy, warcaby, domino i mikado to skuteczna recepta na nudę lub urozmaicenie spaceru w parku.
– Zapraszam wszystkich do odwiedzania naszej strony i sklepu. Już wkrótce powiększymy naszą kolekcję parkowych gadżetów – zapewnia Anna Bojarska.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski