Dzisiaj mamy: Czwartek 24.05.2018

Kuźnia charakteru w Parku Śląskim. Zostań parkowym wolontariuszem

IMG 3782Każdy może zostać wolontariuszem Parku Śląskiego i wziąć udział w programie „Kuźnia wolontariatu”. Zgłoszenia są przyjmowane do 3 lutego. Fundacja Park Śląski rozpoczyna nowy sezon z wolontariatem młodych.

„Kuźnia Wolontariatu” to stała współpraca podczas organizacji imprez biegowych organizowanych w Parku Śląskim, warsztaty i szkolenia, gry terenowe, spotkania integracyjne. Parkowi wolontariusze nauczą się sprawnego działania w zespole, podejmowania decyzji, planowania i organizowania wydarzeń sportowych. Sprawdzą się w niejednej akcji, zdobędą doświadczenie Głównymi wydarzeniami, w których pomagać będą wolontariusze są imprezy sportowe w ramach Parkowej Korony Biegów.

Uczestnicy programu będą zobowiązani do wzięcia udziału w warsztatach oraz zaangażowania się w minimum 4 biegach w roku (dzień biegu oraz piątek lub sobota przed biegiem). Dla każdego wolontariusza organizatorzy gwarantują standardowe pakiety poszczególnych biegów , ale też niespodzianki dla najwytrwalszych.

Wystawiają też zaświadczenia o działaniu wolontariackim oraz dać możliwość certyfikowania kompetencji miękkich w ramach Projektu LEVER. Spośród wszystkich wolontariuszy zostanie wyłoniona również jedną osobę - lidera, który będzie miał możliwość współprowadzenia całego projektu w przyszłych sezonach. Więcej informacji pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dzwoń: 508-190-926 Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 lutego w Parku Śląskim. (więcej informacji zostanie wysłane w mailu) Uwaga. Program jest adresowany do osób powyżej 15 roku życia. Udział osób niepełnoletnich za zgodą opiekunów prawnych.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski