Dzisiaj mamy: Czwartek 17.01.2019

Rusza otwarta sprzedaż wejściówek na mecz Polska-Korea Południowa [KUP BILET]

090905IDE010Można już kupować bilety na mecz Polska-Korea Południowa. Na razie mogą je nabyć tylko posiadacze Kart Kibica, od 28 lutego będą dostępne dla każdego fana piłki.

KUP BILET

Kartę Kibica można wyrobić za pośrednictwem serwisu www.laczynaspilka.pl. To oficjalny kanał informacyjny i sprzedażowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Bilety na mecz z Koreą Południową można kupić wyłącznie tam. – Każde inne miejsce zakupu nie gwarantuje wejścia na Stadion Śląski – ostrzega Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN. – Zalecamy korzystanie wyłącznie z naszego autoryzowanego serwisu. Inne metody kupna, szczególnie w internecie, nie są żadnym pewnym źródłem i mogą wiązać się z nieuczciwą działalnością oszustów – dodaje.

Ceny biletów na mecz Polski z Koreą wahają się od 80 do 160 złotych. 22 lutego rozpoczęła się sprzedaż dla posiadaczy Kart Kibica. Od najbliższej środy bilety będą dostępne dla pozostałych chętnych. Przed samym meczem zakup biletów na Stadionie Śląskim nie będzie możliwy. Do tej pory PZPN wydał 100 tysięcy Kart Kibica. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że wszystkie bilety rozejdą się w przedsprzedaży. – Taka sytuacja miała miejsce tylko raz, przed meczem z Rumunią – tłumaczy Kwiatkowski – dzisiaj trudno wyrokować, ile biletów kupią fani piłki nożnej.

To zostaje przed bramkami
Na mecz reprezentacji Polski nie można wnosić tych samych przedmiotów, które są zakazane podczas innych wydarzeń na stadionach, w tym spotkań ligowych. Zakazuje się m.in. wnoszenia butelek, kubków, puszek, profesjonalnych aparatów fotograficznych, krzeseł, pudeł, dużych plecaków, substancji szkodliwych dla zdrowia i łatwopalnych oraz broni.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski