Dzisiaj mamy: Sobota 16.02.2019

Stadion Śląski na Europejskim Kongresie Gospodarczym

ssssW Katowicach trwa Europejski Kongres Gospodarczy, czyli największe w Europie Środkowej spotkanie przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki. Stadion Śląski również bierze udział w wydarzeniu będąc jednym z wystawców oraz partnerów sesji „Futbol, biznes i standardy”.

Jubileuszowa edycja tej największej biznesowej imprezy w Europie Środkowej, która odbywa się w Katowicach w dniach 14-16 maja br. to ponad 150 sesji tematycznych, 20 paneli dyskusyjnych i 900 prelegentów. Przez trzy dni uczestnicy kongresu poruszają istotne zagadnienia dotyczące aktualnych tematów dla Polski, Europy i świata.

Stadion Śląski jest jednym z wystawców podczas wydarzenia. To doskonała okazja, by zapoznać się m.in. z szeroką ofertą wynajmu obiektu. Stadion Śląski jest również partnerem sesji „Futbol, biznes i standardy”, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym 16 maja w godz. 13.30-15.00. Jednym z prelegentów będzie Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski. Ponadto w debacie wezmą udział Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent miasta Zabrza, Jan Widera, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Marcin Janicki, prezes zarządu GKS Katowice, Janusz Paterman, prezes zarządu Ruchu Chorzów oraz Marian Ziburske, Westminster Vermogensverwaltung GmbH. Uczestnicy sesji poruszać będą kwestie dotyczące m.in. wpływu piłki nożnej na procesy gospodarcze, społeczne jak również dyskutować będą o bieżących problemach i wyzwaniach dla świata futbolu i biznesu.

- Cieszę się, że możemy aktywnie uczestniczyć w tak ważnym dla tej części Europy wydarzeniu jakim jest Europejski Kongres Gospodarczy. To cenne doświadczenie móc wymienić się uwagami i spostrzeżeniami na temat procesów, które również nas jako operatora obiektu sportowego dotyczą – mówi Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski