Dzisiaj mamy: Sobota 16.02.2019

Śniadanie na dobry początek weekendu [ZDJĘCIA]

IMG 0322Pogoda – przynajmniej na razie – jest w tym roku ogromnym sprzymierzeńcem „Śniadania na trawie”. Nie inaczej było dziś. W ogrodzie różanym znów można było odpocząć, poćwiczyć, zjeść coś smacznego i posłuchać ciekawych wykładów.

– Oczywiście przepiękna sceneria Rosarium jest największym atutem „Śniadań”, ale na pewno nie jedynym – podkreśla Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Staramy się stworzyć takie okoliczności, w których można zarówno odpocząć, ale też dowiedzieć się czegoś ciekawego oraz zrobić coś dobrego dla siebie i rodziny.

Tradycyjnie dzisiejszy dzień zaczął się od spotkania z Akademią Jogi i Terapii Ruchem. W programie był też wykład psychologa z Uniwersytetu SWPS na temat inteligencji erotycznej. Warto było też skorzystać z oferty Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Tym razem na ich stoisku można było dowiedziecie się więcej na temat segmentu diety i sportu.

Tym razem po raz pierwszy na Śniadaniu zagościł Doktor Marchewka - Studio Optyczne, gdzie można było wykonać bezpłatne badania wzroku. Animacje dla dzieci, tradycyjnie już, przygotowało zabrzańskie Studio Maciej.

Podczas „Śniadania” odbyły się też konsultacje pomysłu studentów projektowania usług na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, którzy wymyślili usługę, która ma ożywić Park Śląski i oddać go bardziej w ręce lokalnej społeczności.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski