Dzisiaj mamy: Czwartek 04.06.2020

Fest Festival - muzyczne widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było!

51781142 2006590386310118_8210024947754467328_nNa festiwalowej mapie Polski powstał właśnie nowy, obowiązkowy punkt dla wszystkich fanów muzycznego szaleństwa. Fest Festival, bo tak nazywa się wydarzenie, to pozycja dla każdego, kto kocha zabawę bez ograniczeń, muzykę na najwyższym poziomie i bezkompro-misowe podejście do życia. Pierwszymi headlinerami są Wu-Tang Clan oraz Disclosure!

Fest Festival – wakacyjne szaleństwo, bez kompromisów

Już w sierpniu tego roku na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie, który liczy ponad 535 hektarów odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Fest Festival. Muzyczne święto rozpocznie się w piątek 23 sierpnia i będzie trwało do końca weekendu. Na Śląsku powstanie prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, nie opuszczając terenu festiwalu. Jak dodają organizatorzy - chcemy pokazać, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi.

Pierwsi artyści festiwalu

Pierwszymi ogłoszonymi przez organizatorów gwiazdami festiwalu są: legendarna, hip-hopowa grupa z USA - Wu-Tang Clan; szwedzki zespół z gatunku muzyki elektronicznej i synth-pop - Little Dragon; belgijski producent Lost Frequencies; ikona francuskiego elec-tro, czyli Vitalic; projekt Albo Inaczej, w ramach którego wystąpią m.in. Krystyna Prońko, Piotr Zioła czy Ten Typ Mes; drugi z headlinerów - duet Disclosure; wyjątkowa wokalistka Róisín Murphy; jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w Polsce - Sokół oraz brytyjska grupa Kero Kero Bonito, szwedzki zespół Viagra Boys i świetny wokalista, producent i instrumentalista - JMSN. Każdy z powyższych artystów to mocny dowód na to, że program muzyczny będzie wyróżniać różnorodność, a to dopiero niewielka część ogłoszo-nego line-upu.

Fest Festival to znaczy Fest Program

Program Fest Festival-u to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów festiwalowej atmosfe-ry. Na uczestników będzie czekało pięć różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elek-tronicznej. W Parku Śląskim, czyli jednym z największych miejskich parków w Europie, powstanie specjalna infrastruktura festiwalowa. Na tym ogromnym, zielonym terenie każdy z festiwalowiczów z pewnością znajdzie miejsce dla siebie. Obok muzycznych scen staną przestrzenie artystyczno-warsztatowe, atrakcje sportowe, a także pojawią się aktywności związane z teatrem czy sztukami wizualnymi. Podczas Fest Festival-u obecni będą przedstawiciele agencji pozarządowych oraz ważnych projektów społecznych, a do tego - na miejscu powstanie ogromne pole namiotowe wraz ze wszystkimi najważniejszymi udogodnieniami.

Kup bilet już dziś!

Wraz z ogłoszeniem wydarzenia do sprzedaży trafiły bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w pierwszej puli “early bird” (dostępnej tylko do 15.03.2019) już od 229 złotych, zaś bilety jednodniowe od 129 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campin-giem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin.

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik - bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i Me-diaMarkt Polska.

Więcej informacji: www.festfestival.pl
Promotor: Follow The Step

Copyright © 1995-2011 Park Śląski