Dzisiaj mamy: Niedziela 13.06.2021

Roztańczony Śląski - informacja o parkingach w Parku Śląskim 2 maja

W dniu 02 maja 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się „Roztańczony Śląski”. Park Śląski udostępni miejsca parkingowe, które zlokalizowane będą w 3 strefach parkingowych oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych na parkingu P1, zgodnie z mapą i rozpiską poniżej.

Bilet parkingowy będzie można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie www.ticketmaster.pl od dnia 23 kwietnia 2019 roku od godziny 12:00 do dnia 02 maja 2019 roku do godziny 11:00 w następujących cenach:
Strefa Parkingowa P8 – 30,00 zł
Strefa Parkingowa P9 – 30,00 zł
Strefa Parkingowa P10 – 20,00 zł
Po zakupie biletu parkingowego, bilet należy wydrukować i kierować się do Strefy Parkingowej poprzez współrzędne GPS podane na bilecie.


W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca parkingowe zostaną wykupione w przedsprzedaży internetowej będzie możliwość zakupienia biletu parkingowego na miejscu w dniu imprezy
w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego, jednak w sprzedaży bezpośredniej cena biletu parkingowego wynosić będzie:
Strefa Parkingowa P8 – 40,00 zł
Strefa Parkingowa P9 – 40,00 zł
Strefa Parkingowa P10 – 30,00 zł

strefy parkingggowee

Możliwość wjazdu na parkingi w godzinach 12:00 – 24:00. Ilość miejsc parkingowych na terenie Parku Śląskiego w dniu imprezy jest ograniczona i wynosi ok. 1300 miejsc, dlatego w przypadku braku miejsc parkingowych wjazdy do Parku Śląskiego zostaną zamknięte. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską.
Bilet parkingowy można nabyć tutaj: www.ticketmaster.pl/event/11989


INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Organizatorzy informują, że na terenie Stadionu Śląskiego będą przygotowane wydzielone i oznakowane miejsca dla osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach, mających problemy z poruszaniem się, niewidomych) wraz z opiekunami.

Dla osób niepełnosprawnych przygotowane zostały także bezpłatne miejsca parkingowe – obok Stadionu Śląskiego – na parkingu P1.

Bilety parkingowe na dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych będzie można zarezerwować i pobrać w systemie rezerwacji miejsc parkingowych Parku Śląskiego na stronie: www.ticketmaster.pl/event/11989. Bilety parkingowe dla osób niepełnosprawnych można zarezerwować po wpisaniu hasła: SLASKI. Po dokonaniu rezerwacji bilet parkingowy należy wydrukować. Liczba wejściówek ograniczona jest do 40, a o ich wydaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W dniu imprezy wydrukowany bilet parkingowy dla osób niepełnosprawnych będzie ważny tylko i wyłącznie z kartą parkingową osoby niepełnosprawnej. Karta parkingowa osoby niepełnosprawnej musi być wydana i użytkowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Bilet parkingowy dla osoby niepełnosprawnej nie gwarantuje dedykowanego miejsca podczas imprezy na Stadionie Śląskim.

Pamiętaj:
1. Parkingi na terenie Parku Śląskiego są płatne, lecz niestrzeżone. Prosimy
o niepozostawianie cennych przedmiotów w pojazdach oraz o właściwe zamknięcie samochodów.
2. Możliwość skorzystania z miejsc parkingowych na terenie Parku Śląskiego
w Strefach Parkingowych w dniu imprezy dotyczy, tylko i wyłącznie pojazdów do
3,5 t DMC oraz zarejestrowanych do przewożenia maksymalnie 7 osób.
3. Bilet parkingowy upoważnia do jednorazowego wjazdu do Strefy Parkingowej.
Po opuszczeniu Strefy Parkingowej nie ma możliwości ponownego wjazdu do Strefy Parkingowej na tym samym bilecie parkingowym.
4. Prosimy o bezwzględne słuchanie poleceń służb parkingowych oraz służb ochrony odpowiedzialnych za kierowanie pojazdów na miejsca parkingowe w strefie parkingowej.
5. Śledź informacje na kanałach Stadionu Śląskiego i Parku Śląskiego.
Zachęcamy do śledzenia stron www.stadionslaski.pl i www.parkslaski.pl oraz kanałów społecznościowych Facebook oraz Twitter Stadionu Śląskiego i Parku Śląskiego, gdzie będą umieszczane informacje o organizacji ruchu i komunikacji w dniu imprezy.

Wyznaczyliśmy 3 strefy parkingowe oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych:

Strefa Parkingowa P8:
Wjazd od ul. Chorzowskiej w Katowicach
Współrzędne GPS: 50.283253, 18.975074
Strefa parkingowa wyłącznie dla samochodów osobowych
Strefa Parkingowa P9:
Wjazd od ul. Parkowej w Chorzowie
Współrzędne GPS: 50.290334, 18.968959
Strefa parkingowa wyłącznie dla samochodów osobowych
Strefa Parkingowa P10:
Wjazd od ul. Siemianowickiej w Chorzowie
Współrzędne GPS: 50.300619, 18.980921
Strefa parkingowa wyłącznie dla samochodów osobowych
Parking P1 – dla osób niepełnosprawnych
Wjazd od ul. Parkowej w Chorzowie
Współrzędne GPS: 50.290334, 18.968959
Strefa parkingowa wyłącznie dla samochodów osobowych

Ze względu na brak konkretnych numerów ulicy przy wjazdach do Parku Śląskiego zamieściliśmy współrzędne GPS poszczególnych wjazdów. Współrzędne GPS są niezwykle ważne aby uniknąć zamieszania przy dojazdach do Stref Parkingowych.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski