Konkurs plastyczny
Dzisiaj mamy: Sobota 30.05.2020

Dzień Otwarty Silesia Marathonu

dzien otwartyMasz pytania dotyczące Silesia Marathon? Chcesz dowiedzieć się jak odpowiednio przygotować się do wybranego przez Ciebie dystansu? A może masz ochotę zajrzeć do biura organizatora? Przyjdź na Dzień Otwarty Silesia Marathon 29 maja.

W tym dniu czeka na Was moc atrakcji. Po oficjalnym otwarciu około godziny 17:30 organizatorzy wraz z ambasadorami Silesia Marathon opowiedzą o ich bieżących inicjatywach biegowych.

O 18:00 dyrektor biegu wspomni o roli odpowiedniego przygotowania do biegu, a następnie zajmą się Wami specjaliści z Galen Rehabilitacja. Filip Humpa opowie o kontuzjach i odpowiedniej regeneracji po wysiłku. Będzie to prelekcja wyjątkowa, bo podzielona na część teoretyczną i praktyczną, podczas której czekają Was między innymi rolling i konsultacje fizjoterapeutyczne.

Po przyswojeniu odpowiedniej dawki wiedzy przyjdzie czas na wspólny trening biegowy, który poprowadzi Martyna Puschhaus, multimedalistka Mistrzostw Polski w biegu na 800 m oraz 1500 m. Tym razem będą jej towarzyszyć Bohdan Witwicki, dyrektor Silesia Marathon oraz Patrycja Włodarczyk, jego czterokrotna zwyciężczyni. Fajnie? No dobra, jest jeszcze gwóźdź programu – trening odbędzie się na bieżni Stadionu Śląskiego! Znów będziecie mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy lekkiej atletyki.

Ale to nie koniec niespodzianek – dla pierwszych 200 osób przewidziano prezent w postaci darmowych wejściówek na 65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego, który odbędzi się 16 czerwca na Stadionie Śląskim.

Rozkład jazdy na środę, 29 maja:

17:00 – otwarcie bramy stadionu (wejście bramą 1A)

17:00 – spotkanie w sali konferencyjnej /biuro zawodów/

17:30 – oficjalne przywitanie, przedstawienie kształtu tegorocznej edycji oraz dodatkowych inicjatyw ambasadorów Silesia Marathon

18:00 – prelekcje:

„Biegacz pod kontrolą – czyli jak przygotować plan treningowy i zadbać o zdrowie” – Bohdan Witwicki, Dyrektor Silesia Marathon

„Kontuzje biegaczy okiem fizjoterapeuty. Regeneracja.” Filip Humpa, Galen Rehabilitacja

19: 00 – wspólny trening biegowy na bieżni Stadionu Śląskiego

Planowane zakończenie imprezy około godziny 20:30.

Wstęp wolny.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski