Konkurs plastyczny
Dzisiaj mamy: Poniedziałek 01.06.2020

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Parku Śląskim!

amdBGPFjrFestiwal Kolorów, to impreza, której nie trzeba przedstawiać. Zaczynamy siódmą edycję Festiwalu, który tworzą radośni uczestnicy, dobra muzyka i kolorowy puder Holi. W tym roku, partnerem tytularnym imprezy jest Firma Wawel, która zagwarantuje słodycze i atrakcje podczas całej ogólnopolskiej trasy.

Pola Marsowe Parku Śląskiego pokolorujemy w sobotę, 15 czerwca. Pierwszy z cogodzinnych wyrzutów kolorów odbędzie się o godzinie 16. Na scenie Festiwalu Kolorów wystąpią: Zemsone, TKM, zespół Beniamin oraz DJ Dan i D-Wave. Podczas imprezy odbędzie się również Festiwal Balonów. Nad głowami uczestników pojawią się balony różnych wielkości. Jesteśmy ciekawi, jak długo utrzymają się w górze?

Jeszcze więcej barw doda imprezie Gryfny Bieg, czyli bieg w przebraniach. Ścigać się będą tygrysy, zebry czy Kubusie Puchatki. W tym wyścigu rywalizacja nie jest najważniejsza, liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Zapisy do udziału w biegu przyjmowane są do 6 czerwca.

Oprócz tego na uczestników będą czekały wspaniałe strefy sponsorskie. Wawel przygotował moc różnorodnych atrakcji, m.in. trampolinę i galaretki Fresh & Fruity, pełne smaków
i kolorów. Gdyby rywalizacji było mało, każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wyścigach w workach. Prawda, że brzmi ciekawie? Pozycją, na którą wszyscy czekają jest basen z cieczą nienewtonowską! Wawel chętnie sprawdzi, czy uczestnicy Festiwalu potrafią chodzić po wodzie! Jeszcze więcej niespodzianek odkryjecie na wydarzeniu. Wpadnijcie do Parku Śląskiego 15 czerwca!

Copyright © 1995-2011 Park Śląski