Mikołajki
Dzisiaj mamy: Sobota 07.12.2019

Śniadanie, trawa, róże, kawa, ruch i pyszne jedzenie, czyli letnia sobota w Rosarium [ZDJĘCIA]

IMG 3004Lato w pełni. Nasz śniadaniowy sezon również. Odpoczynek na leżaku w przepięknej scenerii dziesiątek tysięcy róż cieszy się niezmienną popularnością. I bardzo dobrze - „Śniadanie na trawie” jest po to, aby jego bywalcy mogli poprawić swoją fizyczną i psychiczną kondycję.

Bardzo ciekawy wykład, „Radości z kobiecości – jak cieszyć się seksualnością?" przygotował dziś Uniwersytet SWPS. Uczestnicy zastanawiali się wspólnie, czym jest seksualność i jak ją rozpoznać. Tradycyjnie już strefę gier i zabaw dla najmłodszych przygotowało Studio Artystyczne „Maciej” z Zabrza. Do tego oczywiście pyszne jedzenie, warzywa z gospodarstwa ekologicznego, joga, tai chi, shinkendo i świetna atmosfera.

– Za nami już kilkanaście śniadaniowych sobót. Cieszymy się, że uczestnicy, mimo okresu urlopowego, nie zawodzą – mówi Kamila Okoń, organizatorka „Śniadań”. – Nasza oferta w gruncie rzeczy nie jest skomplikowana. Dajemy ludziom idealne warunki do wypoczynku, do zapomnienia o problemach dnia codziennego, a oni po prostu z tego chętnie korzystają – dodaje.

„Śniadanie na trawie” w Rosarium odbywa się w każdą sobotę do końca sierpnia od godziny 10.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski