Dzisiaj mamy: Czwartek 09.07.2020

Odliczamy dni do Fest Festivalu

fest 1Jeszcze tylko kilka dni do największej imprezy plenerowej w Parku Śląskim w tym roku. Chodzi oczywiście o Fest Festival, który odbywać się będzie w dn. 23-24 sierpnia. To nowe wydarzenie muzyczne, które – mamy nadzieję – zagości w parku na dłużej.

Teren pod festiwal przekazaliśmy już organizatorowi, który buduje całą infrastrukturę. Czekamy na koncerty i jednocześnie informujemy, że przy tej okazji mogą się pojawić utrudnienia komunikacyjne – prosimy o wyrozumiałość i uwzględnienie tego podczas planów wizyty w parku. Szczególnie w okolicach Pól Marsowych, Dużej Łąki, Dużego Kręgu Tanecznego i na al. Karolinki. Poniżej przedstawiamy mapę terenu, który obejmować będzie impreza.

Dodajmy, że w dn. 22-24 sierpnia nieprzejezdne będą aleje Główna, Karolinki, Skośna, promenada Gen J. Ziętka na odcinku od połowy Dużego Stawu do alei Głównej przez odcinek przy HW "Kapelusz" po aleję Różaną. W tych dniach, część miejsc parkingowych wykorzystywanych będzie przez gości festiwalu. Z pozostałych będzie można skorzystać, natomiast przy pełnym ich obłożeniu wjazdy do parku zostaną zamknięte. W związku z powyższymi utrudnieniami zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

Więcej informacji o samej imprezie można znaleźć na stronie: festfestival.pl.

Teren Fest Festivalu Obszar roboczy 1

Copyright © 1995-2011 Park Śląski