Dzisiaj mamy: Środa 05.08.2020

Dziękujemy polskiej służbie zdrowia

lily-1512813 19207 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, przesłaniem tego święta jest zwrócenie uwagi na najważniejsze problemy zdrowotne dotyczące społeczeństw na całym świecie.

Park Śląski włącza się z ogromnym zaangażowaniem w przedsięwzięcia mające na celu promocję zdrowia. O godz. 13 wyszliśmy na balkony i ogródki, by uczcić ten dzień.

Obecny czas dla wielu z nas jest bardzo trudny. Wielokrotnie zwracaliśmy się z prośbą do osób odwiedzających Park Śląski o przestrzeganie obostrzeń. Wszystko po to, żeby jak najszybciej znów się spotkać na alejkach spacerowych, aby korzystać z uroku Parku i aktywnie spędzać czas, dbając o swoje zdrowie. Po raz kolejny prosimy pamiętajcie o zdrowiu swoim i swoich najbliższych, zostańcie w domach. Pamiętajmy również o tych, którzy dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, z pełną determinacją i odwagą. Lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, kierowcom karetek, laborantom i całemu personelowi medycznemu przesyłamy najlepsze parkowe pozdrowienia i życzenia, wielu sił i zdrowia. Dziękujemy!

Copyright © 1995-2011 Park Śląski