Dzisiaj mamy: Środa 05.08.2020

Park Śląski jak malowany. Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym

Drogie Dzieci! Kochana młodzieży!konkurs plastyczny_-_gotowe

Za tydzień obchodzić będziecie swoje wspaniałe święto. Z okazji Dnia Dziecka Park Śląski przygotował dla Was szereg atrakcji. Obserwujcie nasz profil i stronę internetową. Będzie się działo! Już dzisiaj zaczynamy świętowanie zapraszając Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Park Śląski jak malowany”.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę plastyczną związaną z tematyką Parku pod hasłem przewodnim „Park Śląski jak malowany” i dostarczyć ją do naszej siedziby (osobiście, listownie lub skan elektronicznie). Nie zapominajcie o załączeniu formularza wypełnionego przez Waszego rodzica lub opiekuna!

Liczymy na Waszą inwencję twórczą! Narysujcie, namalujcie lub wyklejcie Wasze pomysły. Zapraszamy do zabawy wszystkie dzieci. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do lat 6 oraz od 7 do 16 roku życia. Macie czas do najbliższego piątku do godz. 12.00 (29 maja 2020 r.).

Wszystkie dzieci, które wezmą udział konkursie będą mogły podziwiać swoje prace w albumie na naszym profilu na Facebooku oraz stronie www. 1 czerwca, w Dzień Dziecka ogłosimy wyniki konkursu i poznamy Zwycięzców!

Najciekawsze, najpiękniej wykonane czy po prostu najbardziej zaskakujące prace zostaną nagrodzone wspaniałymi nagrodami! Za I miejsce w obu kategoriach Zwycięzcy otrzymają po 2 vouchery na bezpłatny przejazd Elką, a dla zdobywców I, II i III miejsca przygotowaliśmy pakiety gadżetów!

Regulamin konkursu

pdfRegulamin_konkursu_plastycznego.pdf

Załącznik nr 1: pdfZałącznik_nr_1_do_Regulaminu_-_Formularz_dla_opiekuna_prawnego.pdf

Nie czekaj, rysuj już dziś „Park Śląski jak malowany”

Copyright © 1995-2011 Park Śląski