Dzisiaj mamy: Niedziela 13.06.2021

Śląskie zoo w finale ogólnopolskiego plebiscytu. Zagłosuj!

konkurs pingwiny_atrakcjeŚląski Ogród Zoologiczny dotarł do wielkiego finału ogólnopolskiego plebiscytu „Top Atrakcje” organizowanego przez portal podróżniczy polskieszlaki.pl. Głosowanie trwa jeszcze tylko do 21 czerwca. Każdy może oddać jeszcze swój głos na śląskie zoo.

Aby wesprzeć Śląski Ogród Zoologiczny wystarczy wejść na stronę www.topatrakcje.pl/.
Nasz ogród zoologiczny jest jednym z ośmiu kandydatów w kategorii „Parki rozrywki”. Trzeba tylko kliknąć w pozycję głosuj pod zdjęciem ze śląskiego zoo. Głosować może każdy internauta, nie jest wymagana rejestracja.

W głosowaniu finałowym udział bierze już tylko 40 atrakcji, po 8 w każdej kategorii. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostaje 5 najlepszych atrakcji w Polsce, po jednej w poszczególnych kategoriach. Te miejsca są polecane jako najlepsze na wakacyjne wycieczki i wojaże.

Kategorie Top Atrakcji
• Zamki i pałace - podkategorie: zamki północy, zamki południa, zamki jurajskie, pałace
• Parki Rozrywki - podkategorie: parki miniatur i dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i rekreacja, ogrody zoologiczne
• Krajobrazy - podkategorie: szczyty, jeziora, osobliwości przyrodnicze, regiony
• Inne atrakcje - podkategorie: szlaki turystyczne, muzea, skanseny, podziemia
• Miasta i miejscowości - podkategorie: duże miasta, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, nadbałtyckie kurorty

Top Atrakcje 2020 to już dziewiąta edycja prestiżowego plebiscytu.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski