Dzisiaj mamy: Wtorek 03.08.2021

DJski początek wakacji wprost ze Stadionu Śląskiego!

amdrWSx1iPierwszy wakacyjny weekend i kolejne niezwykłe wydarzenie na Stadionie Śląskim! Adam De Great, C-Bool, DJ Kris oraz Sikdope już 27 czerwca wystąpią wprost ze środka murawy legendarnego „Kotła Czarownic” podczas Pepsi Silesia Beats. Wyjątkowy festiwal z największymi klubowymi przebojami oglądać będzie można w internecie, m.in. na dedykowanej stronie projektu.

Pierwsza edycja Pepsi Silesia Beats to trzy godziny niezwykłych muzycznych doznań, zaawansowana technika sceniczna oraz wyjątkowa oprawa i największe nazwiska polskiej sceny klubowej. Organizatorzy zapowiadają, że czeka nas najlepsza impreza na terenie całego kraju. A wszystko to połączone będzie ze zbiórką pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla śląskich ośrodków onkologii dziecięcej.

Największe taneczne hity
Podczas wydarzenia odbywającego się na Stadionie Śląskim wszyscy widzowie usłyszeć będą mogli największe klubowe przeboje. Zagwarantują to niezwykli artyści. Adam De Great jako jedyny polski DJ występował m.in. podczas takich festiwali jak Tomorrowland i Ultra Europe. Do przebojów „Never Go Away” i „La La Love” C-Boola bawił się cała Polska, a Sikdope dzięki hitom takim jak „Snakes” czy „Party” zyskał uznanie m.in.: wśród Davida Guetty , Tiesto czy Calvina Harrisa. DJ Kris to niekwestionowany prekursor wprowadzania muzyki elektronicznej na polskie parkiety. Połączenie ich oryginalnych stylów wraz z energią Stadionu Śląskiego sprawią, że Pepsi Silesia Beats to idealne uzupełnienie domówki, rodzinnego grilla czy też wyjazdu ze znajomymi. Wszędzie tam, gdzie zabierzecie ze sobą internet.

Chcieliśmy ściągnąć do nas artystów, którzy są niekwestionowanymi gwiazdami w swoich kategoriach. Jestem przekonany, że niezwykła muzyka, ale też cała oprawa wydarzenia, łącznie z charytatywną zbiórką pieniędzy, zapisze się na kartach historii Stadionu Śląskiego złotymi zgłoskami. To nowy projekt, którego przygotowanie budzi w nas niezwykłą ekscytację. Realizowaliśmy już koncert on-line, ale tym razem mówimy o prawdziwym, trzygodzinnym show – mówi prezes Stadionu Śląskiego Jan Widera.

Nie tylko muzyka
Pepsi Silesia Beats to nie tylko niezwykłe wydarzenie muzyczne. To również niebywała okazja do zobaczenia wyjątkowych wywiadów z artystami, a także spora dawka emocji. Organizatorzy przygotowali również konkursy w mediach społecznościowych, dzięki którym zdobyć będzie można limitowane serie gadżetów. Szczęśliwcy pojawią się również na stadionowych telebimach!

Jest to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu dostarczenie rozrywki prosto do domu, na taras czy spotkanie z najbliższymi i przyjaciółmi. Wirtualna impreza z pełną festiwalową produkcją, chcemy również zachować charakter zderzenia świata DJ'skiego i techniki scenicznej z tak potężnym i wspaniałym obiektem. Reakcja na obecne czasy i sytuację przerodziła się w bardzo duży projekt. Będziemy łączyć się z widzami, oni będą łączyć się z nami! Mamy studio live i występy doskonałych Artystów. Będzie z nami również telewizja muzyczna. Całość wydarzenia poza transmisją live będzie również rejestrowana, aby następnie przygotować oficjalny film z wydarzenia - komentuje Adam De Great, gwiazda i pomysłodawca projektu.

Dobra zabawa i szlachetny cel
Co jednak bardzo ważne, dobra zabawa idzie w tym przypadku również ze szlachetnym celem. Podczas LIVE streamu wydarzenia odbędzie się również charytatywna zbiórka pieniędzy organizowana przy udziale Fundacji ISKIERKA. Całość zebranych środków przekazana zostanie na cel pożytku publicznego, jakim jest pomoc dzieciom z chorobą nowotworową, a w szczególności na zakup sprzętu medycznego dla śląskich ośrodków onkologii dziecięcej.

Ogromnie się cieszę, że Pepsi Silesia Beats obok ciekawej formy artystycznej niesie ze sobą także wymiar charytatywności, a Fundacja ISKIERKA została beneficjentem tego wydarzenia. Teraz, gdy pomimo lekkiego złagodzenia wytycznych, wciąż nie można brać udziału w masowych imprezach, taka forma przekazu pozwala ludziom doświadczyć pozytywnych emocji, tak bardzo wszystkim potrzebnych. Dla nas to też przykład jak w parze z kreatywnymi rozwiązaniami można mądrze pomagać tym, którzy izolacji od świata zewnętrznego doświadczają na co dzień, czyli dzieciom z chorobą nowotworową – mówi Jolanta Czernicka-Siwecka, Prezes Fundacji ISKIERKA.

Pepsi, Stadion Śląski oraz PMG Group przedstawiają muzyczny projekt jakiego jeszcze w Europie nie było! Pepsi Silesia Beats to trzy wakacyjne edycje imprezy w formacie VIDEO LIVE STREAM dostępnej dla fanów muzyki elektronicznej i wszystkich, którzy kochają tańczyć! Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się już 27 czerwca. Wyjątkowy LIVE stream na pepsislesiabeats.com będzie można oglądać w sobotę od godziny 21:00. Druga edycja odbędzie się 18 lipca, a trzecia 29 sierpnia.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski