Dzisiaj mamy: Niedziela 25.10.2020

Szukamy jesieni w Parku Śląskim! – ZAPISY

DJI 0588Warsztaty dla rodzin pod tą nazwą organizowane przy współpracy z Fundacją Park Śląski to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu w sobotę 10 lub niedzielę 11 października br.

Już dzisiaj ruszają zapisy! Chętni proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, liczby uczestników oraz preferowanej daty i godziny zajęć.

Warsztaty w obu dniach odbędą się w trzech turach: o 10:00, 12:10 oraz 14:20 (o każdej godzinie 3 grupy) i trwać będą ok. 2 godziny. W programie znajdą się: spacer po Parku w poszukiwaniu skarbów jesieni (szyszek, żołędzi, patyczków itd.), a następnie w siedzibie Fundacji tworzenie doniczek z powtórnie wykorzystanych butelek i kartonów (w myśl idei zero waste), ozdabianie przygotowanych doniczek zebranymi skarbami jesieni oraz sadzenie roślin w powstałych doniczkach.

Nie czekaj, zapisz się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona - 12 os./grupę (9 grup w sumie). Na zgłoszenia czekamy do 8 października br.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski