Dzisiaj mamy: Niedziela 13.06.2021

Walentynki na Elce 2016. Najczęściej zadawane pytania


1) Gdzie mogę kupić bilety?
Bilety dostępne są TYLKO I WYŁĄCZNIE na stronie www.bilety.parkslaski.pl . Jeśli na stronie już nie ma dostępnych biletów, to znaczy, że już zostały wyprzedane

2) Czy może mi Pani/Pan zarezerwować bilet?
Nie prowadzimy rezerwacji biletów. Bilety dostępne są TYLKO I WYŁĄCZNIE na stronie www.bilety.parkslaski.pl . Jeśli na stronie już nie ma dostępnych biletów, to znaczy, że już zostały wyprzedane.

3) Ile kosztuje przejazd? I co jest w cenie?
Koszt przejazdu wynosi 100 zł od pary
W cenie biletu uczestnicy otrzymają następujące świadczenia:
• przejazd dla 2 osób w obie strony gondolką
• 2 kubki gorącej czekolady Starbucks
• 2 ciastka owsiane z Nutellą Starbucks
• różę dla partnerki
• krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem zdjęć w fotobudce
• luksusowe pralinki
• pakiet informacji nt. Parku Śląskiego oraz partnerów biorących udział w akcji

4) Jestem osobą homoseksualną, czy mogę skorzystać z akcji?
Tak, akcja „Walentynki na Elce” dostępna jest dla wszystkich bez względu na płeć, rasę, wyznanie, poglądy polityczne czy orientację seksualną.

5) Gdzie jest start? Czy mogę wsiąść/wysiąść na innej stacji?
Ruszamy ze stacji STADION ŚLĄSKI i na tą stację też wracamy. Nie ma możliwości wysiadania i wsiadania na innej stacji.

6) Wygrałem bilet w gazecie/ radiu/telewizji/internecie i co mam zrobić?
Zabrać ze sobą potwierdzenie wygranej i przyjść 15 minut wcześniej przed planowanym przejazdem.

7) Jestem niepełnosprawny i chciałbym się przejechać.
Kolejka ELKA dostosowana jest do osób niepełnosprawnych, jak najbardziej zapraszamy.

8) Czy jeśli nie chcę dodatków z pakietu tylko sam przejazd, to będzie taniej? Czy są bilety ulgowe? Czy obowiązuje Karta Dużej Rodziny lub inny system rabatowy/ulgowy? Czy mogę zamienić poszczególne elementy pakietu na coś innego?
Nie, bilety sprzedawane są z pełnym pakietem, bez możliwości wymiany poszczególnych elementów pakietu. Nie ma biletów ulgowych. Nie obowiązuje żaden system rabatowy i ulg rodzinnych.

9) Czy mogę przyjść z mężem/żoną i dzieckiem? Czy można przyjść w 3 i więcej osób?
Pakiet obejmuje świadczenia dla 2 osób. Można zabrać ze sobą dziecko do lat 3 bez dodatkowych opłat, jednak otrzymają Państwo dodatki tylko dla 2 osób. Dzieci powyżej 3 roku życia (skończonego) oraz dodatkowi znajomi podlegają opłacie dodatkowej 50 zł od osoby, przy czym w gondoli nie zmieści się więcej niż 8 osób. W przypadku chęci zakupu dodatkowych wejść na zakupiony przejazd prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w celu uzgodnienia sposobu zakupu i płatności.

10) Kupiłam/em bilet na konkretną godzinę, czy mogę przyjść o której chcę?
Nie, nie ma takiej możliwości. Bilet ważny jest na konkretną datę i godzinę na którą został zakupiony. Jeśli kupiliśmy bilet na powiedzmy 16:36, to planowo o tej godzinie wsiadamy do gondolki. Osoby spóźnione tracą możliwość przejazdu. Dlatego apelujemy, by być na stacji MINIMUM 15 minut przed odjazdem. To tak jak z samolotem, czy pociągiem. Odjeżdża o określonej godzinie, jak się spóźnimy to nikt go nie jest w stanie zatrzymać, czy przywrócić na peron.

11) Kupiłam/em bilet na stronie, jak go odebrać?
Biletem jest mail potwierdzający zakup biletu, który otrzymają Państwo po dokonaniu płatności. Należy go wydrukować lub pokazać w telefonie/tablecie etc. Nie ma i nigdy nie było biletów w formie papierowej.

12) Mam bilet, którędy wjechać do Parku?
Wjeżdżamy od strony CH AKS w Chorzowie, parkujemy na stałych miejscach parkingowych w Parku Śląskim. Uwaga! Miejsca parkingowe w Parku Śląskim są płatne. Pełny cennik dostępny jest na stronie www.parkslaski.pl . Zakup biletu na Walentynki na Elce NIE ZWALNIA z obowiązku uiszczenia opłaty parkingowej.

13) Mam Bilet do Parku Śląskiego, czy mogę się przejechać w ramach tego biletu?
Bilet do Parku Śląskiego nie obejmuje akcji specjalnych, a Walentynki na Elce są akcją specjalną.
Bilet do Parku Śląskiego obowiązuje tylko w roku wydania. W 2016 roku nie zostały jeszcze wydane Bilety do Parku Śląskiego, w związku z czym nie ma możliwości skorzystania z przejazdu w jego ramach.

14) Czy mogę jechać z psem/kotem bądź innym zwierzęciem?
Regulamin Kolejki Linowej Elka zabrania przewozu zwierząt, za wyjątkiem psich przewodników osób niewidomych.

Wszystkie pozostałe pytania prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 1995-2011 Park Śląski