Mikołajki
Dzisiaj mamy: Sobota 07.12.2019

Nauczą się od kobiet

Trwa akcja Lato Otwartych Boisk na Stadionie Śląskim. Już jutro (środa) będziemy gościć drużynę Unii Racibórz - mistrza Polski w piłce nożnej kobiet. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 na boisku szkolno-treningowym ze sztuczną nawierzchnią.Lato Otwartych Boisk organizowane jest już po raz czwarty przez Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski” w Chorzowie. Są to zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji. Zajęcia będą się odbywały od 1 lipca do 31 sierpnia codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00- 14:00.

Miejsce zajęć sportowych:

  •  boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią,
  •  małe boisko ze sztuczną nawierzchnią,
  •  boisko do koszykówki,
  • boisko do siatkówki.Zajęcia sportowe będą prowadzą instruktorzy i trenerzy sportowi.
Uczestnicy zajęć mają zapewnioną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW oraz opiekę pracownika „Stadionu Śląskiego” lub instruktora.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników darmowe napoje chłodzące, słodkie poczęstunki oraz drobne upominki od sponsorów akcji.
Zajęcia sportowe obejmują różnorodne formy treningu piłkarskiego, mini gier piłkarskich, ćwiczeń ogólnorozwojowych, zabaw i konkursów.
Organizator zapewnia uczestnikom specjalistyczny sprzęt sportowy oraz możliwość zwiedzenia największego stadionu w Polsce.

Każdy z uczestników musi posiadać zgodę rodzica lub prawnego opiekuna. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się oraz wypełnienie formularza. Formularze są do pobrania na stronie www.stadionslaski.pl
Więcej na   www.stadionslaski.pl

Copyright © 1995-2011 Park Śląski