Wydarzenia

Muzyczny Bukiet Róż

Dodaj do planera Usuń z planera

[Link do wydarzenia]

 

Muzyczny Bukiet Róż


Kultowe wydarzenie będące gratką dla każdego miłośnika muzyki klasycznej. W lipcu i sierpniu, w każdą niedzielę w Parkowym Rosarium odbywają się koncerty będące częścią cyklu „Muzyczny Bukiet Róż” – wydarzenia w trakcie którego gościmy w Parku wielu znakomitych artystów, którzy oczarowują muzyką Mozarta, Straussa czy  Debussy-ego.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Zespołem Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach. Patronat nad wydarzeniem objął również Marszałek Województwa Śląskiego, Jakub Chełstowski.

Czas spędzony wśród różanych krzewów i przy akompaniamencie skrzypiec, klarnetu i pianina jest bez wątpienia czymś co nastraja pozytywnie i daje siłę na nadchodzący tydzień. Słowa nie opiszą atmosfery jaką „Muzyczny Bukiet Róż” kreuje w Rosarium – to trzeba konieczne przeżyć samemu!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...