Wydarzenia

Bieg Wiosenny 2022

Dodaj do planera Usuń z planera

20 marca z Pól Marsowych pobiegliście w dziewiątej edycji Biegu Wiosennego. To jedna z największych i najważniejszych imprez biegowych na Śląsku! Dziękujemy za tak pozytywny odbiór imprezy i zapraszamy za rok!


Park Śląski to najlepsze miejsce na rozpoczęcie sezonu biegowego. Jego atuty? Budzące się do życia po zimie aleje i meta na Stadionie Śląskim. To wszystko zapewnia Bieg Wiosenny, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród biegaczy.
_
Do pokonania będzie 10-kilometrowa pętla, która jest bardzo urozmaicona i ciekawa. Zawodnicy pobiegną zarówno centralną częścią parku, jak i tą bardziej zalesioną. Pobiegniemy razem trasą zeszłoroczną, posiadającą atest PZLA z wyjątkową metą na Stadionie Śląskim.
_
Start biegu o godz. 10:00 (start wspólny)
_
Wysokość opłaty startowej:
a) uiszczona płatnością on-line (przelewem) do dnia 27.02.2022 r. wynosi 69 zł.
b )uiszczona płatnością on-line (przelewem) w dniach 28.02-10.03.2021 r. wynosi 89 zł.
c) Organizator przewiduje także sprzedaż pakietów w Biurze Zawodów (Stadion Śląski, sala sportowa, przejście bramą nr 8) w dniach 18, 19, 20 marca do wyczerpania limitu miejsc. Opłata startowa w tych dniach będzie możliwa jedynie gotówką i wyniesie 99 zł.


Wychodzimy z założenia, że każda okazja do niesienia pomocy jest na wagę złota!

Dlatego deklarujemy jako Park Śląski, że przekażemy określoną sumę pieniędzy na rzecz rodzin, które wskutek wojny w Ukrainie musiały opuścić swój dom!

Przekażemy równowartość 2 zł za każdy kilometr, który pokona jeden biegacz na trasie Biegu Wiosennego. Dlatego im więcej osób dołączy do naszego wydarzenia tym większy będzie wymiar pomocy, bo "Razem możemy więcej"!

[ UWAGA!: W przypadku zniesienia obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 Organizator zastrzega możliwość przeprowadzenia startu wspólnego o godz. 10.00  

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...