Dzisiaj mamy: Wtorek 18.05.2021

Weekend za pół ceny w Parku Śląskim – Kolej linowa „Elka” tańsza o 50 procent

DJI 0842Park Śląski dołącza się do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W dniach od 22 do 24 listopada wszyscy chętni, którzy zakupią drogą elektroniczną bilet będą mogli przejechać się Koleją Linową „Elka” w promocyjnej cenie.

Sprzedaż promocyjnych biletów odbywa tylko drogą elektroniczną. Rozpoczyna się 30 października. Od tego dnia bilety można nabyć – TUTAJ.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest właśnie na weekend od 22 do 24 listopada.

Dzięki akcji można skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50 procent. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.

– Zdecydowaliśmy się wziąć udział w tym przedsięwzięciu, bo ono idealnie wpisuje się w naszą ofertę na „Elce” – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Jesteśmy przekonani, że z naszej oferty zdecyduje się korzystać wiele osób.

W weekend objęty promocją ulgowe i normalne bilety na „Elkę” będzie można kupić w promocyjnych cenach. Dorośli za przejazd w obie strony zapłacą 10 złotych natomiast za przejazd w jedną stronę 6,50 zł. Dzieci do 16 roku życia oraz osoby niepełnosprawne za przejazd w obie strony zapłacą 7,50 zł a za podróż w jedną stronę 5 zł. Promocja rozpocznie się w piątek 22 listopada o godzenie 17 i potrwa tego dnia do godziny 19. W sobotę i w niedzielę promocyjne bilety będą obowiązywały między godziną 10 a 19.

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Więcej informacji na temat tej akcji i wszystkie dostępne w niej oferty można uzyskać TUTAJ.

Sprzedaż kończy się w piątek 22 listopada.

banner B2C 350x230px

Copyright © 1995-2011 Park Śląski