Ogłaszamy konkurs! Do wygrania 10 biletów na Cyrk Wodny WaterShow w Parku Śląskim

2022-10-21

Już na początku listopada do Parku Śląskiego zawita grupa artystyczno-akrobatyczna z Ukrainy w ramach swojej trasy po Polsce. Z tej okazji przygotowaliśmy dla WAS specjalny konkurs, w którym można wygrać darmowe wejściówki na CYRK WODNY. 

Zasady konkursu pod nazwą „Park w jesiennych barwach” są bardzo proste. Wystarczy pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku umieścić w komentarzu zdjęcie z Parku Śląskiego w jesiennej scenerii. Fotografie można zamieszczać od 21.10.2022 r. od godz 12 do 25.10.2022 r. do godz. 10. Nasze jury wybierze 10 najatrakcyjnejszych zdjęć - ich autorzy otrzymają darmowe bilety na sens, który odbędzie się w dniu 8 listopada. 

Zdjęcia można wykonać przy użyciu telefonu komórkowego albo aparatem fotograficznym - nie ma to znaczenia. Liczy się inwencja i to coś, co powinno mieć wyjątkowe zdjęcie. 

To, co zaczynamy - ślijcie fotki i śledźcie nasz profil na FB. PARK ŚLĄSKI POLECA SIĘ NA JESIEŃ. 

REGULAMIN KONKURSU 

Watershow to ukraińska grupa, w której wchodzi ponad 30 artystów i akrobatów. Aktualnie występują w Polsce. Jednym z punktów na mapie jest właśnie Park Śląski. 

Będą u nas w dniach od   3 do 13 listopada.  Nowoczesny sprzęt, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, świetlne i dźwiękowe efekty, led ekrany i fontanny - to wszystko skłąda się na niezapomniane show. Każdy z seansów będzie trwał po około 2h z 20-minutową przerwą. Namiot jest ogrzewany, więc nie ma obaw, że komuś z gościzrobi się chłodno.  

BILETY SĄ JUŻ W SPRZEDAŻY:  KUP BILET. KLIKNIJ TUTAJ  

 

 

 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...