Znów licytujemy aleję dla WOŚP. Ty też możesz zostać jej patronem

2017-01-02

Zbliża się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Park Śląski – podobnie jak w latach ubiegłych - licytuje nazwę jednej ze swoich alejek, a otrzymana z tego tytułu kwota, zasili konto fundacji Jurka Owsiaka.

LICYTUJ NAZWĘ ALEJKI

W poprzednich edycjach rywalizacja była bardzo emocjonująca. W poprzednich edycjach zwyciężali Browar Przystań oraz trzykrotnie firma Denso, która w zeszłym roku za prawo do rocznej nazwy alejki, zapłaciła 9 100 zł. To obecny rekord parkowej aukcji na rzecz fundacji, ale... – Liczymy, że w tym roku uda nam się uzyskać lepszy wynik, a dzięki temu, pomóc Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka – mówi Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. Cena wywoławcza to 100 złotych.

Alejka znajduje się w ścisłym centrum parku, przy często uczęszczanej „Dużej Łące", przebiega nią główny ciąg komunikacji pieszej. W jej bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się także restauracja Zielona Dolina oraz budynek dyrekcji parku i promenada im. gen. Jerzego Ziętka.. Ścieżkę widać z kolejki linowej „Elka". Jej długość to ponad 400 metrów.

Tytułem alejki może być imię i nazwisko zwycięzcy aukcji, a w przypadku firmy – jej nazwa. Jednocześnie, Zarząd Parku zastrzega sobie prawo do zakwestionowania proponowanej nazwy, gdy będzie ona wulgarna, obraźliwa, czy niezgodna z dobrymi obyczajami. Park Śląski przygotuje odpowiednie oznaczenie alejki na własny koszt (zgodnie z oznaczeniami alejek w Parku Śląskim). Patronat zostaje udzielony na okres roku, od momentu odsłonięcia tablicy. Licytacja przebiegać będzie tylko i wyłącznie poprzez serwis www.aukcje.wosp.org.pl. Aukcja zakończy się 16 stycznia o godzinie 11.52.

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...