Walentynki na Elce. Kolejna edycja naszej akcji na Dzień Zakochanych [

2019-02-11

Kolacja przy świecach i kino w Święto Zakochanych? Jeżeli uważacie, że to już było i warto trochę odejść od sztampy, mamy dla Was ciekawą propozycję na 14 lutego - Walentynki na „Elce”.

Walentynki na Elce” to powtórka zeszłorocznych akcji. Zapisy internetowe ruszają 28 stycznia o godzinie 10. Pierwsze gondole wyruszą 14 lutego o godzinie 15, ostatnie po 21. Łącznie, z walentynkowych atrakcji może skorzystać 120 par.

– W elektronicznym panelu naszego sklepu, każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu i zamawia ją w systemie – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zainteresowanie z lat ubiegłych, radzimy się spieszyć.

Oferta jest bardzo urozmaicona. Kosztujący 100 złotych zestaw, obejmuje przejażdżkę gondolą dla dwóch osób w obie strony (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwie czekoladowe muffinki. Poza tym, różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce, a także czekoladki. Na nastrojowo oświetlonych stacjach, będzie można usłyszeć romantyczną muzykę.

Płatność uregulujemy tylko i wyłącznie za pośrednictwem bramki płatniczej PayU. W systemie umożliwimy też zamówienie kursu dla większej ilości osób. Za każdą dodatkową, będzie trzeba zapłacić 50 złotych – zaznacza Buszman.

Wszystkie przejazdy rozpoczynają się na stacji Stadion Śląski. Na miejscu trzeba się stawić na kwadrans przed zaplanowaną godziną kursu. W panelu sklepowym znajduje się regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: wojciech.zamorski@parkslaski.pl">wojciech.zamorski@parkslaski.pl.

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...