Dzisiaj mamy: Wtorek 18.05.2021
2021-05-06

Już wkrótce Parkowy Kiermasz Kwiatowy

Już wkrótce Parkowy Kiermasz Kwiatowy  Już teraz zapraszamy Was - wystawców, sprzedawców i pasjonatów zieleni na Parkowy Kiermasz Kwiatowy i wzbogacenia oferty wydarzenia swoim asortymentem. Skupiamy się na tematyce około-ogrodowej, a więc zapraszamy szkółki ogrodnicze, sprzedawców nasion, sadzonek, roślin doniczkowych, ale także mebli ogrodowych czy sprzętu ogrodowego. (...)
zobacz wiecej
2021-05-04

Konkurs - Survival Race KIDS

Bieg z przeszkodami Survival Race KIDS już w przyszły weekend 8.05 i 9.05 w Parku Śląskim!   Mamy dla Was niespodziankę – 5 darmowych biletów dla Waszych pociech.Wystarczy, że polubicie post konkursowy na facebooku i napiszecie w komentarzu dlaczego to właśnie Wy macie wygrać bilet. Pięć osób z największą ilością polubień pod komentarzem otrzyma kod na darmowy bilet. (...)
zobacz wiecej
2021-05-01

Utrudnienia w parkowaniu na terenie Parku Śląskiego w dniach 1-3 maja

Komunikat Zarząd WPKiW S.A. im. Gen Jerzego Ziętka Informujemy, że na terenie Parku Śląskiego, w dniach 1-3 maja, odbywa się akcja szczepień zorganizowana przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i utrudnieniami w ruchu drogowym, prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej. Jednocześnie przypominamy, że na Stadionie Śląskim odbywają się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata Sztafet, co wiąże się również z ograniczoną możliwością parkowania w obrębie miejsc parkingowych Parku Śląskiego. (...)
zobacz wiecej
2021-04-28

Instrukcja dotycząca wjazdów do Parku Śląskiego w dniach 1-3 maja 2021 r.

Instrukcja dotycząca wjazdów do Parku Śląskiego w dniach 1-3 maja 2021 r. W związku z mistrzostwami świata World Athletics Relays Silesia 21 na Stadion Śląski oraz innymi wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach przy wjeżdżaniu do Parku Śląskiego w dniach 1 - 3 maja oraz wprowadzeniu na ten czas innej taryfy płatniczej i formy poboru opłat. Zalecamy korzystanie z komunikacji miejskiej. (...)
zobacz wiecej
2021-04-19

Ułóż sobie żyrafę

                                                               
zobacz wiecej
2021-04-09

Zagadkowy Perkoz powrócił do Ogrodu Bylinowego

Zabytkowa rzeźba „Perkoz” po wielomiesięcznych pracach konserwatorskich powróciła nad staw w Ogrodzie Bylinowym. W czerwcu 2016 roku rzeźba została uszkodzona poprzez konar odłamany z pobliskiej wierzby i nie mogła być dłużej eksponowana. W tym roku nareszcie udało się ją nie tylko przywrócić na swoje miejsce, ale także poddać fachowym pracom konserwatorskim. (...)
zobacz wiecej
2021-04-07

Ruszyła III edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Mieszkańcy województwa śląskiego, ponownie jak w poprzednich edycjach, będą mieli do dyspozycji 10 milionów złotych. Środki przeznaczone na realizację zadań w ramach MBO podzielone są na dwie pule: EKO (5 mln zł) oraz REGIO (5 mln zł). W Parku Śląskim dzięki Marszałkowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu udało się już wiele stworzyć, a kolejne inwestycje są w trakcie realizacji. (...)
zobacz wiecej
2021-03-31

Polder przeciwpowodziowy rośnie w oczach

  Choć nie jest tak spektakularna jak budowa Ogrodu Japońskiego, modernizacja planetarium czy odtworzenie dawnego przebiegu kolejki linowej Elka, jest bez wątpienia jedną z ważniejszych inwestycji, która obecnie realizowana jest w Parku Śląskim. Budowa związana z odtworzeniem polderu przeciwpowodziowego w ramach zadania: „Uregulowanie gospodarki wodnej na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im. (...)
zobacz wiecej
2021-03-31

Zostaw 1% podatku w Parku Śląskim

Zasadź 1% podatku w Parku Śląskim, przekaż 1% swojego podatku! Jak to zrobić? Wystarczy wpisać w rozliczeniu podatkowym w okienku "Wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego" nasz numer KRS: 0000439455. Dziękujemy, że jesteście z nami!
zobacz wiecej
Aktualna strona: 1, wszystkich stron: 396
Copyright © 1995-2011 Park Śląski