Piąty sezon z Biletem do Parku Śląskiego: jedna wejściówka, wszystkie atrakcje, spore oszczędności [KUP TUTAJ]

2017-04-10

Sezon wiosenno-letni zbliża się wielkimi krokami. Park Śląski i instytucje działające na jego terenie po raz kolejny oferują wspólny bilet na wszystkie atrakcje.

KUP BILET

Najdłuższa w Polsce nizinna kolejka linowa, największe i najstarsze planetarium, pełne kolorowych karuzel i urządzeń rozrywkowych wesołe miasteczko, najlepiej zlokalizowany w kraju ogród zoologiczny, park linowy z wyjątkowo trudną trasą i klimatyczna sceneria wiejskich chat sprzed stuleci w skansenie – to wszystko na jednej wejściówce. Na Bilecie do Parku Śląskiego, który można nabyć już od 10 kwietnia.

W tym roku Bilet do Parku Śląskiego jest jeszcze bardziej opłacalny. Udało się bowiem zachować ceny, które obowiązywały w latach ubiegłych. Biorąc pod uwagę wzrost cen, ale przede wszystkim wzrost atrakcyjności Śląskiego Wesołego Miasteczka – to spory sukces i spora okazja.

Rodzinne wycieczki od maja do września
W 2017 roku po raz piąty do obiegu trafia bilet na prawie wszystkie większe atrakcje, z których można korzystać w Parku Śląskim. Raz zakupionej wejściówki można używać od maja do września. Nabywca oszczędza sporo czasu w kolejkach, ale i pieniędzy. W przypadku wejściówki dla jednej osoby za 90 złotych, można zaoszczędzić 50 procent, a w przypadku biletu rodzinnego za 250 złotych – nawet więcej.

Bilet do Parku Śląskiego uprawnia do jednorazowego wejścia do Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, na seans do Planetarium Śląskiego, Śląskiego Parku Linowego i Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” oraz przejażdżki w jedną stronę „Elką”. Rabaty oferują też działające w okolicy parku hotele i znajdujące się na jego terenie punkty gastronomiczne.

Atrakcyjna cena i funkcjonalność
Bilet jest dostępny w kilku miejscach: w kasie dyrekcji parku i w kasie w skansenie, a także on-line, na stronie internetowej: sklep.parkslaski.pl
– Przy wejściu do każdej instytucji odcinane będą konkretne kupony. Zakupiona raz wejściówka, będzie ważna od początku maja do końca września – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Mamy nadzieję, że atrakcyjna cena i funkcjonalność sprawią, że na korzystanie ze wspólnego biletu zdecydują się całe rodziny – podkreśla.

Czytaj również

Unsere Website verwendet Cookies, m.in. zu statistischen Zwecken. Wenn Sie nicht möchten, dass sie auf Ihrer Festplatte gespeichert werden, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers. Mehr zum Thema...