Z Biletem Wspólnym tańsze wejście do Planetarium!

2022-07-11

Śpieszymy z dobrymi informacjami! Planetarium Śląski Park Nauki stało się partnerem Biletu Wspólnego, który od 1 czerwca można zrealizować w Parku Śląskim. Kto ma Bilet Wspólny może teraz liczyć na bonifikaty przy zakupie wejściówek w kasie Planetarium.

Z Biletem Wspólnym indywidualnym otrzymamy 5 zł rabat na zakup biletu do sali głównej projekcyjnej. Kupując go normalnie w okienku, trzeba zapłacić 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy). Opcja z Biletem Wspólnym rodzinnym otwiera drogę do 7,50 zł rabatu.

Do niedawna na jednym bilecie można było skorzystać z pięciu atrakcji. Przejechać się Kolejką Linową „Elka”, zwiedzić Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”, zobaczyć Stadion Śląski, przeżyć niezapomnianą przygodę w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku oraz odkryć piękno dzikiej natury w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym. Teraz do atrakcji dołączyło Planetarium Śląski Park Nauki, gdzie na sali głównej zobaczyć można ciekawą, wybraną projekcję filmu popularnonaukowego.

Bilet Wspólny do Parku Śląskiego można zakupić na kilka sposobów. Za pośrednictwem sklepu internetowego na www.parkslaski.pl w Punkcie Parkowej Informacji przy placu przed główną bramą zoo od poniedziałku do czwartku w godz. 12-20 oraz od piątku do niedzieli w godz. 10-20. Na stacjach kolei linowej Elka (w soboty i niedziele na obydwu stacjach, w tygodniu na stacji Stadion Śląski). Kolejnym miejscem jest kasa w budynku dyrekcji Parku Śląskiego przy Alei Różanej 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-14.30).

Bilet indywidualny kosztuje 170 zł, rodzinny 390 zł.

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...