Uwaga uprzejmie informujemy, że w dniu 29.07.2024 Kolejka Linowa będzie wyłączona ze względu na prowadzone prace konserwacyjne. 

 

 

Ważne ogłoszenie: Uprzejmie informujemy, że biletomaty Kolei Linowej Elka wyłączają się automatycznie 20 minut przed zamknięciem. Prosimy o wcześniejsze zakupy biletów. Dziękujemy za zrozumienie.


Drodzy miłośnicy czworonogów,

Cieszymy się, że od tego roku umożliwiamy Wam przejażdżki Koleją Linową Elka  w towarzystwie Waszych pupili. Jednak zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu wszystkim podróżującym, dlatego wprowadziliśmy kilka ważnych zasad.
Aby skorzystać z tej atrakcji, konieczne jest:
  • posiadanie przy sobie zaświadczenia o szczepieniu przeciw wściekliźnie dla Waszego pupila,
  • dodatkowo, pies powinien być zapięty na smyczy oraz mieć założony kaganiec.
Apelujemy o solidarność wszystkich właścicieli psów, aby przestrzegali obowiązującego regulaminu. Działamy w trosce o uniknięcie stresu oraz zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu zarówno Wam, jak i innym korzystającym z przejazdu Koleją Linową ELKA. Dziękujemy za zrozumienie

Życzymy Wam wszystkim fantastycznych chwil spędzonych podczas przejażdżek z Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi!

 

 

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...