Do Parku Śląskiego prowadzi wiele dróg oraz środków transportu, poniżej propozycje kliku z nich.

Tramwaje:
z Katowic, Chorzowa lub Bytomia: linie 0, 6, 11, 19, 23, 33 | wysiadamy na przystanku "Park Śląski Wejście Główne"

Autobusy:
- z Katowic, Bytomia, Gliwic lub Tarnowskich Gór linie 6, 820, 830, 840 | wysiadamy na przystanku "Park Śląski, Śląski Ogród Zoologiczny"
- z Katowic, Rudy Śląskiej lub Zabrza linie 7, 23, 51, 109, 138, 238, 673, 674 | wysiadamy na przystanku "Osiedle Tysiąclecia ZOO"


Wskazówki dojazdu samochodami z przykładowych miejscowości:

Z Krakowa: Autostradą A4 do Katowic – w prawo w ul. Feliksa Bocheńskiego i Bracką – w lewo na skrzyżowaniu z ul. Chorzowską (DK 79) – w prawo do głównego wjazdu do Parku Śląskiego przed Stadionem Śląskim.

Z Opola i Wrocławia: Autostradą A4 do Katowic – w lewo w ul. Feliksa Bocheńskiego i Bracką – w lewo na skrzyżowaniu z ul. Chorzowską (DK 79) – w prawo do głównego wjazdu do Parku Śląskiego przed Stadionem Śląskim.

Z Częstochowy: DK 1/S1 do zjazdu na autostradę A4 w kierunku Katowic – Autostradą A4 do Katowic – w prawo w ul. Feliksa Bocheńskiego i Bracką – w lewo na skrzyżowaniu z ul. Chorzowską (DK 79) – w prawo do głównego wjazdu do Parku Śląskiego przed Stadionem Śląskim.

DK 1 kierunek Tychy/Katowice – DK86 do zjazdu na autostradę A4 w kierunku Katowic – Autostradą A4 do Katowic – w prawo w ul. Feliksa Bocheńskiego i Bracką – w lewo na skrzyżowaniu z ul. Chorzowską (DK 79) – w prawo do głównego wjazdu do Parku Śląskiego przed Stadionem Śląskim.

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...