Współpraca długoterminowa z Parkiem Śląskim.

 

Dzierżawa terenu pod pole namiotowe / kempingowe wraz z możliwą działalnością gastronomiczną

Zapraszamy do składania ofert na dzierżawę terenu pod pole namiotowe/kempingowe wraz z prowadzeniem działalności gastronomicznej. Ten prawie 1,5-hektarowy obszar to wymarzone miejsce na wypoczynek. Jego usytuowanie w Parku Śląskim sprawia, że każdy poczuje tutaj kontakt z przyrodą. Wszechobecna zieleń, śpiew ptaków, stanowisko do biwakowania i budynek służący obsłudze gastronomicznej - jest tu wszystko, czego potrzeba turystom. 

Działka jest uzbrojona w sieć energetyczną, ma dostęp do sieci wodociągowej. W budynku znajdują się sanitariaty. Tuż obok - również na terenie Parku Śląskiego - powstał przestronny parking, z którego od działki dzieli nas raptem kilkadziesiąt metrów. 

Cały teren jest ogrodzony, posiada dwie bramy wjazdowe. Na miejscu znajduje się kilkanaście latarni - zapewnia to poczucie bezpieczeństwa. Ogromnym atutem tego miejsca jest dogodne skomunikowanie z Drogową Trasą Średnicową oraz autostradą A4. 

Poniżej w załącznikach znajdują się niezbędne dokumenty.


 

 

 

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...