UWAGA! W ZWIĄZKU Z MODERNIZACJĄ KOLEJ LINOWA ELKA JEST TYMCZASOWO NIECZYNNA!

Ceny biletów na Kolejkę Linową „Elka"

Dzieci do 3 lat: przejazd bezpłatny

Dzieci i młodzież (od 3 do 16 lat), seniorzy powyżej 70 lat oraz niepełnosprawni: przejazd w jedną stronę 20 złotych, w obie strony 25 zł

Dorośli: przejazd w jedną stronę 27 zł, w obie strony 35 zł

Bilet Rodzinny:
2 osoby dorosłe i 2 dzieci:
przejazd w obie strony 100 zł
2 osoby dorosłe i 3 dzieci: przejazd w obie strony 120 zł

Grupy szkolne do 16-go roku życia oraz grupa seniorów w wieku powyżej 70 lat (co najmniej 15 osób i opiekun): w jedną stronę 15 zł, w obie strony 20 zł (druk zamówienia znajduje się poniżej). Opiekunowie są traktowani jako członkowie grup.

Grupy osób powyżej 16 lat (co najmniej 15 osób): w jedną stronę 20 zł, w obie strony 30 zł (druk zamówienia znajduje się poniżej). Opiekunowie są traktowani jako członkowie grup.

Kasy zamykane są na 20 min. przed planowanym zamknięciem kolei, a ostatni przejazd rozpoczyna się na 15 min. przed planowanym zamknięciem kolei.

Biletomaty przyjmują banknoty o nominale 100 zł dopiero przy dokonaniu transakcji o wartości powyżej 50 zł.


[Formularz zgłoszeniowy grup zoorganizowanych]

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...