Strona internetowa „Park Śląski” to doskonała propozycja dla osób, które szukają turystycznego i edukacyjnego przewodnika po obszarze Parku Śląskiego - Zielonych Płuc Śląska w Chorzowie.

Strona zawiera wszystkie atrakcje znajdujące się w Parku, wraz ze zdjęciami, opisem oraz dokładną lokalizacją. Niektóre z nich zostały wzbogacone panoramami sferycznymi oraz audioprzewodnikiem. Na stronie użytkownik znajdzie również propozycje tras pieszych, rowerowych oraz rolkowych.

Strona zawiera także szereg praktycznych dla użytkownika informacji, takich jak miejsca parkingowe, restauracje czy też najbliższe wydarzenia odbywające się na terenie Parku.

Strona internetowa Parku Śląskiego S.A. dostępna jest w czterech wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim oraz czeskim. Zapraszamy do zwiedzania!

Dofinansowanie w ramach Projektu Miejskiego pn. „Modernizacja Parku Śląskiego" realizowanego w ramach drugiego obrotu środkami wracającymi z Inicjatywy JESSICA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 (RPO WSL 2007-2013).

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...