Hello Party Radio Piekary - już 23.07 na Dużym Kręgu Tanecznym!

2022-07-20

Zapraszamy wszystkich fanów dobrej zabawy na wydarzenie Hello Party Vintage, organizowane przez Park Śląski wspólnie z Radiem Piekary. O najlepszą dawkę muzycznej zabawy zadba Brajan Borgowski. Spotykamy się w sobotę 23. lipca w godzinach 16:00 - 22:00 na świeżo wyremontowanym Dużym Kręgu Tanecznym w Parku Śląskim!

Miejsce to przeszło niedawno modernizację, która objęła m.in. renowację figur, nawierzchni oraz wykonanie nowego oświetlenia gwarantującego niezwykłe przeżycia dla oka. To jedno z najstarszych i bez wątpienia najatrakcyjniejszych miejsc w Parku Śląskim. Otwarte w 1952 roku jako fragment tzw. strefy festynowej, przez lata stanowiło muzyczne serce Parku Śląskiego. Starsi bywalcy parkowych alejek pamiętają, jak odbywały się tutaj liczne imprezy - zabawy taneczne, największe koncerty, przedsięwzięcia teatralne czy sportowe. Hello Party Vintage zdecydowanie wpisuje się w charakter tego kultowego miejsca - zapraszamy!

 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...