Jarmark Bożonarodzeniowy w Parku Śląskim. ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW

2022-11-10

W Parku Śląskim po raz pierwszy w historii powstanie „Zimowa Osada Mikołaja”.
Integralną częścią tego wyjątkowego i przepełnionego świątecznym klimatem wydarzenia będzie Jarmark Bożonarodzeniowy.  Zachęcamy wystawców zainteresowanych uczestnictwem w jarmarku do zapoznania się  z naszą ofertą.

Dysponujemy 10 nowymi domkami drewnianymi o wymiarach 3x2 m, do których istnieje możliwość doprowadzenia energii elektrycznej i wody. 

Osada Świętego Mikołaja powstanie przy ścianach mozaikowych i będzie dostępna dla odwiedzających w dniach od 3.12.2022r do 31.12.2022r. Wstępne godziny, w których będzie odbywać się Jarmark, wyznaczono pomiędzy 11:00 a 19:00.

Poszukujemy dzierżawców, którzy byliby zainteresowani w tym okresie prowadzeniem sprzedaży np. gorących napojów, słodyczy, ozdób świątecznych itp.

Koszt dzierżawy domku to 50 zł/ netto za dobę, media rozliczane będą na zasadzie ryczałtu, którego wysokość będzie rozliczana według indywidualnego zapotrzebowania. W ramach opłaty otrzymujecie Państwo od nas dzierżawę domku, bezpłatny parking oraz ochronę świadczoną przez agencję ochroniarską.

Jesteśmy przekonani, że Osada Świętego Mikołaja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, zwłaszcza że na gości czeka nie lada atrakcja. Centralnym punktem osady stanie się domek Świętego Mikołaja. W wyznaczonych godzinach będzie możliwość spotkania się ze Świętym Mikołajem i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia. Wszystkich zainteresowanych dzierżawą zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 666 031 209.

Przemyslaw.malisz@parkslaski.pl , marketing@parkslaski.pl

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 21 LISTOPADA.

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...