Trwają zapisy na Bieg Wiosenny!

2023-01-16

12 marca z Pól Marsowych ruszy jubileuszowa, dziesiąta edycja Biegu Wiosennego. To jedna z największych i najważniejszych imprez biegowych na Śląsku.

Park Śląski to najlepsze miejsce na rozpoczęcie sezonu biegowego. Jego atuty? Budzące się do życia po zimie aleje i meta przy Stadionie Śląskim. To wszystko zapewnia Bieg Wiosenny, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród biegaczy. Do pokonania będzie urozmaicona, 10-kilometrowa pętla biegnąca przez najurokliwsze zakątki Parku Śląskiego. Zawodnicy pobiegną zarówno centralną częścią parku, jak i tą bardziej zalesioną. Pobiegniemy zmienioną trasą, która w najbliższym czasie uzyska atest PZLA. Start biegu o godz. 10:00 (Start wspólny)

Wysokość opłaty startowej:

  • uiszczona płatnością on-line (przelewem) do dnia 13.02.2022 r. wynosi 79 zł.
  • uiszczona płatnością on-line (przelewem) w dniach 14.02-01.03.2021 r. wynosi 89 zł.
  • Organizator przewiduje także sprzedaż pakietów w biurze zawodów w dniach 10, 11, 12 marca do wyczerpania limitu miejsc. Opłata startowa w tych dniach będzie możliwa jedynie gotówką i wyniesie 109 zł.

 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...