O co tak właściwie chodzi z tymi kompasami?

2022-03-01

Papierowe, otwarte kompasy to symbol rywalizacji podczas Parkowych Gier Terenowych! Gry terenowe różnego rodzaju – związane z porami roku, fabularne, ale również takie, w których będziecie musieli użyć swoich umiejętności orientowania się w terenie! Za każdą ukończoną grę prawidłowo – tzn. za przejście całości trasy i wykonanie wszystkich zadań podczas danej gry będziecie otrzymywać pieczątkę.

Dodatkowo zostanie stworzona punktacja, w której będziemy uwzględniać dla każdej osobno grupy poprawność wykonanych zadań oraz najlepszy czas, w którym ukończyliście daną grę. Pod koniec roku zbierzemy kompasy oraz nagrodzimy wygrane drużyny! Ważne jest, by na każdą grę przychodzić ze swoim kompasem i identyfikować się cały rok tą samą nazwą drużyny.

O terminach organizowanych gier terenowych będziemy komunikować na bieżąco! Tak więc bądźcie czujni i śledźcie informacje na parkowym facebooku!

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...