Zespół Nivel zainauguruje Muzyczny Bukiet Róż

2022-07-06
Zapraszamy na koncert otwarcia w ramach „Muzycznego Bukietu Róż” w Parku Śląskim. W najbliższą niedzielę (10 lipca) w Rosarium wystąpi zespół N I V E L.
 
 
N I V E L – to czwórka przyjaciół, która postanowiła w roku 2010, że założy zespół muzyczny, który będzie inny niż wszystkie. Okres wspólnego tworzenia muzyki trwa już ponad 10 lat, i z powodzeniem owocuje coraz częstszymi koncertami. Nasza muzyka cechuje się własną interpretacją tradycyjnych pieśni różnych krajów, a także autorskimi aranżacjami HIT-ów muzyki popularnej i rozrywkowej. Podczas koncertu nie zabraknie także utworów bałkańskich i folkowych. Od pewnego czasu postanowiliśmy formować muzyczne gusta i pokazać alternatywę dla muzyki komercyjnej i radiowej, komponując nasze utwory, pisząc własne melodie, tworząc unikalne brzmienie połączone z nowoczesną elektroniką.
 
Start: godz. 16
Wstęp: darmowy
 
Do zobaczenia w Rosarium!
 
 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...