II Igrzyska w Parku Śląskim! Wystartowały zapisy. Liczba drużyn ograniczona...

2023-04-14

Wspaniałe wieści dla wszystkich miłośników przygód na świeżym powietrzu! Już niedługo odbędzie się druga edycja Igrzysk w Parku Śląskim! Cieszymy się, że pierwsza edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i zdecydowaliśmy kontynuować tę wspaniałą inicjatywę.

16 maja 2023 roku, ponownie zapraszamy uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych z województwa śląskiego do udziału w grze terenowej, która odbędzie się na terenie Parku Śląskiego.

Podobnie jak w poprzednim roku, czteroosobowe drużyny oraz opiekun będą miały okazję przemierzyć teren parku i rywalizować ze sobą, rozwiązując ciekawe i wymagające zadania przygotowane przez organizatorów przedsięwzięcia: Park Śląski, Stadion Śląski, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny”, Śląski Ogród Zoologiczny oraz Planetarium – Śląski Park Nauki.

Dla wszystkich uczestników Igrzysk przewidziano niespodziankę, a dla trzech najlepszych drużyn – nagrody. wydarzenie to nie tylko świetna zabawa, ale również wspaniała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, poznania nowych ludzi i zdobycia nowych umiejętności.

Zachęcamy do zapisów, które potrwają do 5 maja 2023 r. do godz. 16:00. Drużyny mogą zgłaszać opiekunowie (nauczyciele).

Poniżej zamieszczamy regulamin, oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia udziału drużyny w Igrzyskach w Parku Śląskim -  formularz zgłoszeniowy, oświadczenie opiekuna, oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego.

Dokumenty proszę przesłać na adres: marketing@parkslaski.pl 

REGULAMIN IGRZYSK 

OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA

OŚWIADCZENIE OPIEKUNA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

MAPA

 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...