Raport z badania ankietowego na temat Parku Śląskiego

2023-07-13

Przeprowadziliśmy niedawno badanie ankietowe, które miało na celu zgromadzenie informacji na temat preferencji i potrzeb odwiedzających. Badanie trwało od 31 marca 2023 r. do 10 kwietnia 2023 r. i cieszyło się dużym zainteresowaniem. W sumie 3229 osób wzięło udział w ankiecie, udzielając odpowiedzi na różnorodne pytania dotyczące parku.

Badanie było anonimowe i miało na celu lepsze zrozumienie oczekiwań użytkowników oraz dostosowanie oferty Parku Śląskiego do potrzeb różnych grup odwiedzających. Ankieta obejmowała zagadnienia takie jak częstotliwość odwiedzania parku, cel wizyty oraz preferencje dotyczące atrakcji i wydarzeń.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie i dzielili się swoimi opiniami. Wiedza i sugestie zebrane w wyniku badania są niezwykle cenne dla dalszego rozwoju parku. Na podstawie zgromadzonych danych, zespół Parku Śląskiego będzie pracował nad wdrażaniem rekomendacji, aby jeszcze lepiej sprostać potrzebom odwiedzających i dostarczać niezapomnianych doświadczeń.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z raportem ze szczegółowymi wynikami badania. Raport jest dostępny na stronie internetowej Parku Śląskiego i przedstawia interesujące spostrzeżenia dotyczące preferencji odwiedzających. Zawarte w raporcie informacje pomogą nam w dalszych działaniach, mających na celu jeszcze lepsze dostosowanie oferty do oczekiwań społeczności.

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...