„Wakacyjne wspomnienia wiewiórki Basi”

2023-08-31

Hej Dzieciaki 

 

Czas na kolejną porcję kreatywnej zabawy ! W ramach cyklu ”Twórczy Berbeć w Parku Śląskim” serdecznie zapraszamy Was do udziału w naszym nowym konkursie ! Tym razem przygotowaliśmy wyjątkową okazję do wyrażenia swojej artystycznej duszy. Temat, którym chcemy was zainspirować to „Wakacyjne wspomnienia wiewiórki Basi”

Zapraszamy do stworzenia prac plastycznych.
Uczestnicy mogą stworzyć dowolną pracę plastyczną. Praca może być wykonana za pomocą różnych technik i materiałów, takich jak farby, kredki, pastele, kolaże, kreda itp. Uczestnicy powinni wykonać zdjęcie swojej pracy i opublikować je w komentarzu pod oficjalnym postem konkursowym. 

 

Uczestnicy zobowiązani są do upewnienia się że opublikowane zdjęcia są wyraźne i reprezentują ich prace w sposób adekwatny. Ocenie podlegać będą prace opublikowane w komentarzach pod oficjalnym postem konkursowym na portalu Facebook! 

 

 

Wybrane prace nagrodzimy.

Konkurs trwa od 01.09.2023 r. do .10.09.2023 r

Zapraszamy do udziału!

 Regulamin konkursu: Zobacz

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...