Jesienna edycja Parkowego Kiermaszu Kwiatowego od 22 do 24 września

2023-09-15

Druga w tym roku edycja Parkowego Kiermaszu Kwiatowego zbliża się szybkimi krokami. Wraz z nastaniem jesieni wydarzenie odbędzie się w dniach 22 do 24 września, a więc od piątku do niedzieli. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W tym roku Kiermaszowi towarzyszyć będzie m.in. sadzenie kwiatów, w którym każdy z Was będzie mógł wziąć czynny udział. 

W trakcie wydarzenia będzie możliwość zakupu roślin, produktów rękodzielniczych oraz specjałów serwowanych przez lokalną gastronomię. Kiermasz to również okazja do zaprezentowania się młodych talentów wokalnych oraz okazja na poznanie Parku Śląskiego i jego flory pod okiem parkowego ogrodnika.

Kiermaszowi będzue towarzyszył event pod nazwą "Zielone działanie": Sadzenie dla przyszłości z firmą Ebicom, w trakcie którego będziecie mieli możliwość dołożenia swojej cegiełki do przyrody Parku Śląskiego poprzez zasadzenie krzewu różanego. 

Mamy dla Was kolejną niespodziankę! Po wakacyjnej przerwie wracamy do Was z nową grą terenową. Tym razem głównym tematem będą piękne kwiaty, które kryją w sobie niezliczone detale i tajemnice.
Kwiatową Grę Terenową zaplanowaliśmy na sobotę (23.09) na 11-12 (w tych godzinach możecie meldować się w Dyrekcji Parku Śląskiego przy Alei Różanej 2, żeby pobrać kartę gry)
Serdecznie zapraszamy do zapisów drogą mailową na adres: marketing@parkslaski.pl (do 21.09.2023r.)

Zanim na dobre ruszy Kiermasz Kwiatowy, już w piątkowe przedpołudnie dzieci z pobliskich szkół podstawowych a nawet przedszkoli wezmą udział w specjalnej akcji sadzenia przebiśniegów. Sadzonki włożą własnoręcznie do ziemi, by na wiosnę móc podziwiać owoce swojej pracy. 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...