Watershow w Parku Śląskim: wygraj podwójną wejściówkę!

2023-10-20

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie, które na pewno dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń - Watershow w Parku Śląskim! Przygotujcie się na spektakularne występy wodne. Watershow w Parku Śląskim to wyjątkowy sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, podziwianie piękna wody i światła oraz pozostawienie codziennego zgiełku za sobą. Nie przegapcie okazji, by wziąć udział w naszym konkursie i być częścią tego magicznego wydarzenia!

Watershow - niezwykła podróż w świat wody

Watershow to widowisko, które zachwyci zarówno małych, jak i dużych miłośników wodnych akrobacji. To połączenie muzyki, światła i pięknych choreografii wodnych, które przeniosą Was w niesamowity świat. Niezliczone fontanny, kaskady wody, i efekty świetlne tworzą razem widowisko, które zapiera dech w piersiach.

Dla całej rodziny to wyjątkowa okazja do spędzenia czasu razem, podziwiania niesamowitych umiejętności artystów wodnych i zanurzenia się w magicznej atmosferze Watershow. To również szansa na obcowanie z naturą i odkrycie uroku Parku Śląskiego.

Konkurs - wygraj bilet na Watershow!

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość - mamy do rozdania aż 5 podwójnych biletów na Watershow w dniu 4 listopada 2023 roku o godzinie 13:00! Teraz możecie mieć szansę uczestniczyć w tym spektakularnym wydarzeniu zupełnie za darmo.

Aby wziąć udział w konkursie, musicie spełnić kilka prostych kroków:

  1. Polubcie nasz profil na Facebooku - jeśli tego jeszcze nie zrobiliście.
  2. Napiszcie w komentarzu pod postem na Facebooku, dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać jedno z biletów na Watershow. Bądźcie kreatywni, wyraźcie swoje emocje i zainspirujcie nas swoimi słowami.

Konkurs trwa od 20 października 2023 roku do 31 października 2023 roku do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na naszym fanpage'u Parku Śląskiego.

REGULAMIN KONKURSU

POST KONKURSOWY

 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...