Powitaj wiosnę w biegowym stylu! Bieg Wiosenny 2024

2024-01-19

KLIKNIJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY W WYDARZENIU NA FACEBOOKU

Czy można sobie wymarzyć lepsze miejsce na biegowe powitanie wiosny niż Park Ślaski? Jesteśmy zdania, że nasz Park jest miejscem wprost do tego stworzonym! 

23 marca 2024 roku z Pól Marsowych ruszy jedenasta edycja Biegu Wiosennego. To jedna z największych i najważniejszych imprez biegowych na Śląsku.

Park Śląski to najlepsze miejsce na rozpoczęcie sezonu biegowego. Największy atut? Budzące się do życia alejki jednego z największych parków w Europie! Zapewnia to Bieg Wiosenny, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród biegaczy. Do pokonania będzie urozmaicona, 10-kilometrowa pętla biegnąca przez najurokliwsze zakątki Parku Śląskiego. Zawodnicy pobiegną zarówno centralną częścią parku, jak i tą bardziej zalesioną. Start biegu o godz. 10:00 (Start wspólny)

Link do zapisów: https://zapisy.sts-timing.pl/971/

Wysokość opłaty startowej:

  1. a) uiszczona płatnością on-line (przelewem) do dnia 29.02.2024 wynosi   79 zł.
  2. b) uiszczona płatnością on-line (przelewem) w dniach 01.03 - 10.03.2024 wynosi   89 zł.
  3. c) organizator przewiduje także sprzedaż pakietów w biurze zawodów w dniach 23 marca do wyczerpania limitu miejsc. Opłata startowa w tych dniach wyniesie 109 zł.
  • Regulamin Biegu Wiosennego:   POBIERZ
  • Upoważnienie do odbioru Pakietu Startowego:   POBIERZ
  • Zgoda na start osoby niepełnoletniej:   POBIERZ

Zadanie dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...