Powitaj wiosnę w biegowym stylu! Bieg Wiosenny 2024

2024-01-19

Czy można sobie wymarzyć lepsze miejsce na biegowe powitanie wiosny niż Park Ślaski? Jesteśmy zdania, że nasz Park jest miejscem wprost do tego stworzonym! 

23 marca 2024 roku z Pól Marsowych ruszy jedenasta edycja Biegu Wiosennego. To jedna z największych i najważniejszych imprez biegowych na Śląsku.

Park Śląski to najlepsze miejsce na rozpoczęcie sezonu biegowego. Największy atut? Budzące się do życia alejki jednego z największych parków w Europie! Zapewnia to Bieg Wiosenny, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród biegaczy. Do pokonania będzie urozmaicona, 10-kilometrowa pętla biegnąca przez najurokliwsze zakątki Parku Śląskiego. Zawodnicy pobiegną zarówno centralną częścią parku, jak i tą bardziej zalesioną. Start biegu o godz. 10:00 (Start wspólny)

Link do zapisów: https://zapisy.sts-timing.pl/971/

Wysokość opłaty startowej:

  1. a) uiszczona płatnością on-line (przelewem) do dnia 29.02.2024 wynosi   79 zł.
  2. b) uiszczona płatnością on-line (przelewem) w dniach 01.03 - 10.03.2024 wynosi   89 zł.
  3. c) organizator przewiduje także sprzedaż pakietów w biurze zawodów w dniach 23 marca do wyczerpania limitu miejsc. Opłata startowa w tych dniach wyniesie 109 zł.
  • Regulamin Biegu Wiosennego:   POBIERZ
  • Upoważnienie do odbioru Pakietu Startowego:   POBIERZ
  • Zgoda na start osoby niepełnoletniej:   POBIERZ

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...