Parkowy Kiermasz Kwiatowy już w maju! Zapraszamy Wystawców!

2024-01-22

Zapraszamy na trzydniowy Parkowy Kiermasz Kwiatowy, który odbędzie się w malowniczym miejscu - Duża Łąka przy napisie świetlnym. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 24-26 maja, zapewniając miłośnikom kwiatów niezapomniane doświadczenia. Na kiermaszu zgromadzą się najwybitniejsi wystawcy kwiatowi z całej Polski, ludzie, którzy swoją pasję pielęgnacji roślin rozwijali przez wiele lat pełnych pracy i zaangażowania! 

Podczas kiermaszu będzie można cieszyć się bogatym wyborem zarówno kwiatów domowych, jak i ogrodowych. Oferowany asortyment obejmuje również szeroką gamę ziół i cebul, a także liczne akcesoria, takie jak donice czy dekoracje ogrodowe! 

Trzy dni pełne kwiatowej uczty to nie tylko okazja do zakupów, ale także doskonała okazja do spotkania się z różnorodnymi wystawcami. Ci pasjonaci roślin chętnie podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą więcej o swoim asortymencie. To świetna okazja, by dowiedzieć się tajników pielęgnacji roślin, zdobyć porady dotyczące ogrodnictwa i odkryć nowe, fascynujące gatunki kwiatów. 

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które łączy w sobie piękno natury, pasję hodowli roślin oraz możliwość nabywania unikatowych i pięknych roślin do swojego ogrodu czy domu. Oznacz daty 24-26 maja w kalendarzu i dołącz do nas na Dużej Łące przy napisie świetlnym!

Chcesz zostać wystawcą podczas tego wydarzenia? - Skontaktuj się z nami mailowo: marketing@parkslaski.pl lub telefonicznie: 666 031 497 

 

 

 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...