Ogłoszenie: Pilotowy program autonomicznego minibusa w Parku Śląskim

2024-06-12

Od 13 czerwca do 24 czerwca, w Parku Śląskim rusza pilotowy program autonomicznego minibusa Blees BB-1. W ramach tego programu, minibus będzie kursować w zmienionych godzinach, oferując mieszkańcom i odwiedzającym Park Śląski możliwość zapoznania się z nową technologią autonomicznego transportu.

 

Szczegóły Przejazdów

Minibus Blees BB-1 będzie kursować od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. Poniżej przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy na poszczególnych trasach.

 

Ważne informacje dla Pasażerów

  • Wejście do pojazdu oraz przejazd oznacza świadomy udział w pilotażu i akceptację regulaminu wydarzenia.
  • Godziny rozpoczęcia przejazdów mogą się różnić z przyczyn niezależnych.

 

Bezpieczeństwo i Technologia

  • Pojazd samodzielnie wykrywa przeszkody i innych uczestników ruchu. Wszystkie manewry są monitorowane w celu utrzymania bezpieczeństwa przejazdu.
  • Na pokładzie znajduje się operator lokalny, który monitoruje przebieg pilotażu oraz może przejąć kontrolę nad pojazdem.
  • Minibus wyposażony jest w szereg czujników, które obserwują, skanują i analizują obszar wokół pojazdu, wykorzystując m.in. zaawansowane sensory, systemy rozpoznawania obiektów 3D oraz sztuczną inteligencję.

 

Dziękujemy za wsparcie oraz wyrozumiałość wszystkich mieszkańców i uczestników ruchu. Mamy nadzieję, że udział w pilotażowym wdrożeniu minibusa Blees BB-1 będzie ciekawym doświadczeniem i okazją do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami transportowymi.

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...