Konkurs fotograficzny pt. „Cztery Pory w Parku Śląskim”

2024-07-08
Miłośnicy fotografii i piękna przyrody! Z przyjemnością zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym, dzięki któremu odkryjemy na nowo różne oblicza Parku Śląskiego.
To niepowtarzalna okazja, by podzielić się swoimi kreatywnymi talentami i uwiecznić piękno Parku Śląskiego o każdej porze roku.
 
Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Widzicie Park, jakie miejsca, krajobrazy, zakątki, parkowe alejki Was inspirują. Podzielcie się kadrami i towarzyszącymi Wam emocjami.
Konkurs podzielony został na dwie kategorie: jesienno-zimową oraz wiosenno-letnią. Każda kategoria to szansa na zaprezentowanie maksymalnie trzech fotografii, które mogą pochodzić z ostatnich 3 lat (2021-2024).
Nie ma ograniczeń dla Waszej kreatywności!
 
Fotografie mogą ukazywać zarówno przepiękne krajobrazy parkowej przyrody, jak i chwile spędzone w towarzystwie przyjaciół czy rodziny. Decyzja należy do Was, a ostateczna ocena będzie w rękach profesjonalnego Jury, które wybierze najbardziej nietuzinkowe prace. Oprócz nagród pieniężnych zwycięskie fotografie zostaną zaprezentowane na jedynej w swoim rodzaju, jednodniowej wystawie pokonkursowej w urokliwej przestrzeni Świątyni Petrycha.
 
Czekamy na owoce Waszej pracy i zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem:
 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...