Ogród Dźwięków - letnie koncerty w Ogrodzie Japońskim

2026-06-25

Ogród Dźwięków – Letnie Koncerty w Ogrodzie Japońskim  

Zapraszamy na cykl letnich koncertów plenerowych w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w Tauron Parku Śląskim – Ogrodzie Japońskim.   
To wyjątkowe spotkania z muzyką na żywo, odbywające się w otoczeniu zieleni i spokojnej, naturalnej przestrzeni. Idealna okazja, by zwolnić tempo, odpocząć i spędzić letni wieczór w nieformalnej, plenerowej atmosferze  
Zachęcamy do zabrania koców, leżaków lub poduszek     i wygodnego rozgoszczenia się na trawie.
W programie występy artystek i artystów z różnych stron świata, prezentujących różnorodne brzmienia i muzyczne inspiracje.

     Program koncertów;
2 lipca 2026 | godz. 18:30
  João de Sousa
23 lipca 2026 | godz. 18:30
  Sitartronic / Pekoslavsky
6 sierpnia 2026 | godz. 18:30
  Przemysław Strączek & Chiao-Hua Chang
20 sierpnia 2026 | godz. 18:30
  Buba Badjie Kuyateh & Kuba Sojka
„W hołdzie dla Stanisława Soyki”  

Lokalizacja
Ogród Japoński, Tauron Park Śląski  
https://maps.app.goo.gl/daJnj2ynLS44v6ok9   Wstęp wolny – wydarzenia niebiletowane.
  W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator zastrzega możliwość odwołania koncertu. Do zobaczenia w letnie wieczory w Ogrodzie Japońskim

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...