Ruszyły zapisy na Silesia Marathon 2022

2022-01-14

Silesia Marathon to jedna z najważniejszych imprez biegowych w kraju, która nieprzerwanie od wielu lat ściąga na Śląsk tysiące biegaczy spragnionych niezapomnianych sportowych wrażeń.

Niespotykana nigdzie indziej trasa prowadząca przez najpiękniejsze zakątki Śląska usytuowane na terenie czterech miast: Katowic, Siemianowic Śląskich, Mysłowic i Chorzowa, perfekcyjna organizacja biegu, tysiące kibiców i meta na wyjątkowym Stadionie Śląskim - to najważniejsze składowe tego wydarzenia, które na pasjonatów biegania działają jak magnes.

Styczeń to świetna okazja do wyznaczania sobie nowych celów i tworzenia planów na cały rok - także tych sportowych. Dla wszystkich tych, którym marzy się stanięcie na mecie Silesia Marathon, mamy świetną wiadomość! Zapisy na tegoroczną edycję właśnie się rozpoczęły!

Silesia Marathon tradycyjnie wystartuje spod bram Stadionu Śląskiego w pierwszą niedzielę października. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną biegi na trzech dystansach: maratonu, półmaratonu i 50-kilometrowego ultramaratonu. Rejestracja na każdy z tych biegów jest już aktywna. Jak co roku na otwarciu zapisów możecie skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która obowiązywać będzie do 28 lutego.

Link do zapisów: https://silesiamarathon.pl/rejestracja/#/

Więcej informacji: https://silesiamarathon.pl

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...