INWESTYCJA ZREALIZOWANA

Czworonogi mogą korzystać z odnowionego wybiegu, w którym pojawiły się urządzenia zabawowe dla psów (wykonane z drewnianych bali), zadbano o zastaną zieleń, wzniesiono nowe ogrodzenie, wykonano sieci oświetlenia, teletechniczne i monitoringu. Na terenie wybiegu stanęła tablica z regulaminem i tablica informacyjna. Obszar zajmuje powierzchnię ok. 4300 m2 i jest usytuowany pomiędzy Aleją Główną i drogą dojazdową do Stadionu Śląskiego na terenie istniejącego wybiegu dla psów.

Projekt „Wybieg dla psów w Parku Śląskim” realizowany został w ramach Umowy o dofinansowanie Projektu Miejskiego pn.: „Modernizacja Parku Śląskiego”, zadanie nr 11 pod nazwą: „Budowa Parku Wielu Pokoleń” realizowanego w ramach drugiego obrotu środkami wracającymi z Inicjatywy JESSICA Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

 

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...